Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Kariyer hayatınızda yapmak istediğiniz fakat bir türlü harekete geçemediğiniz konular için bugün mükemmel bir akış var. Bu anlamda bugün ne yapmak istediğinizi gerçekten bilecek ve konunun ana hatlarını kafanızda oluşturabileceksiniz. Zaten başarıya ulaşan tek hareket bir adım atabilme cesaretidir. Siz bunu yapın gerisi kendiliğinden gelecektir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Bugün ikili ilişkiler ve işle ilgili ortaklıklar konusunda bazı önemli kararlar verirken kafanızda bununla ilgili olumsuz düşünce kalıpları oluşabilir ve bu kalıplar sağlıklı bir şekilde karar vermenizi engelleyebilir. Bunun için biraz beklemenizi ve iç sesinizi dinlemenizi öneririm. Aşk ve ilişkiler açısından ise gayet güzel bir gün. Sevdiğinizle beraber gezilere gitmek, beraber paylaşımda bulunmak sizlerle iyi gelecektir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Geçmişin size dayattığı olumsuz sesleri bastırmak ve içinizdeki kaygıları bitirmek adına gereken gayreti göstermelisiniz. Geçmişle hesaplaşan bir tavrınız olmadan yaşadıklarınızı anlamlandırmalısınız. Yaşanan her şeye tecrübe gözüyle bakarsanız hiç görmediğiniz şeyleri görecek hiç anlamadığınız şeyleri anlayacaksınız. Olaylara bir de bu taraftan bakmayı deneyin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Duygusal beklentilerinizin karşılanacağı gayet güzel bir gün. Yakın çevrenizle özel paylaşımlar içerisinde bulunmak sizlere her zamankinden daha iyi gelecek. Bugün göreceğiniz rüyalar geleceğe umutla bakmanızı sağlayabilir. Bu anlamda rüyalarınıza ayrıca dikkat etmenizde fayda var. Geleceğinizi şekillendirmek açısından gönderilen mesajları almaya bakın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Yakın çevre ya da kardeşlerinizle ortak bir takım işler yapma kararı alabilirsiniz. Belki de aile bireyleri ile uzun zamandır çözmediğiniz bir sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Bugün elinizden geldikçe sakin olmaya özen göstermeli aklınızla kalbiniz arasında bir uyum sağlamaya özen göstermelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Geçmiş aşklarınızın yaşamında olan bazı değişimler sizleri anlık depresyona sokabilir. Bazı şeyleri kafanızda bitirmediğiniz sürece bu gibi şeyleri yaşamanız çok olası gözüküyor. Biten şeylerin ardından nokta koymayı başarabilirseniz karşınıza çıkan fırsatları bu anlamda daha güzel değerlendirebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Kariyerde aynı amaç içinde olduğunuz kişilerin iyi niyetlerini suistimal etmemeye özen gösterin. Özellikle yanlış anlaşılıp insanların güvenini ve sevgisini kaybedeceğiniz konulara karşı kendinizi bir dengede tutmalısınız ki her şey yolunda ilerlesin. Güvenin olmadığı hiç bir yer insana huzur vermez.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Kendinizi fazla yalnızlaştırmamanız gereken önemli bir gün. Kendi içinize dönmek isterken haksızca eleştiriler yaparak motivasyonunuzu bir anda düşürebilir, depresif bir ruh haline bürünebilirsiniz. Kendinize bunu yapmak yerine kısa yürüyüşler yaparak rahatlayabilir, doğanın güzelliğini seyredip yaşamın özünü kavrayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Aşk hayatınız ve ilişkilerinize dair geçmiş problemler yeniden sorun yaratan bir noktaya geldiğinde sabırlı davranmalı bu durumu olgunlukla karşılamalısınız Yeni bir aşk, kafanızda karışıklık yaşamınıza neden olabilir. Olumsuz duygularınızı bir kenarda bırakıp kendinize yeni bir bakış açısı geliştirdiğiniz de bu sefer her şeyi daha farklı açıdan görebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Günlük iletişim kurduğunuz konularda, örneğin bu bir iletişim cihazınız olabilir. Kardeşleriniz, yakın akrabalarınız, eğitim hayatınız, seyahat ve ticaret hayatiniz, iletişim şeklimiz ve üslubumuz gibi konular bugüne damgasını vuracak. Yani kısacası bizi biz yapan değerlerimizle ilgili önemli farkındalıklar deneyimleyeceğiz. Belki de doğru bildiğimiz ama yanlış olan davranışlardan da vazgeçeceğiz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart