Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Kuracağınız güçlü iletişimlerle uzun vadede kalıcı sorunların çözümünü sağlıyor olacaksınız. Yaşamınızdaki sorunlarla ilgili hem tecrübeli hem de güvenilir kişilerden destek almaktan çekinmemeli ve hiçbir sorunun üstesinden gelinemeyecek derecede olmadığını görmeyi bilmelisiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

İlişkilerinizle ilgili ciddi görüşmeler yapacağınız, geleceğe dair bir yol haritası belirleyeceğiniz, hedeflerinizi ve tam olarak ne istediğinizi karşı tarafa rahatlıkla aktaracağınız hareketli bir gün olacaktır. Karşı taraftan da bu anlamda anlaşılmayı bekleyecek ve artık yaşamınızda olumlu şeyler görmek için harekete geçmek isteyeceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Finansal sorunlarınızla ilgili aklınıza pek de yatmayan görüşlere kulak vermek yerine biraz daha gerçekçi davranmalı ve akıllıca planlar gerçekleştirmelisiniz. Öncelikle yapmanız gereken şey gelir gider dengenizi sağlamak adına olmalıdır. Daha sonra eğer bir yatırım gerçekleştirmek istiyorsanız arka planda neler olduğunu da çok iyi araştırmanız gereklidir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Aşk hayatınızda hiç beklemediğiniz gelişmeler yaşayabilir, umudunuzu kestiğiniz bir zamanda harika bir geri dönüş alabilirsiniz. Bu size uzun zamandır hissetmediğiniz bazı duyguları tekrar yaşattıracak ve kendinizi rüyada gibi hissetmenize yardımcı olacaktır. Sevmek ve sevilmekten yana çok güzel etkiler altındasınız.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

İlişkilerinizde emek verip her türlü fedakârlıklarda bulunduğunuz fakat istediğiniz sonuçları bir türlü almaktan yorulduğunuz konuda oturup sessizce düşünmek ve artık net bir karara varmak isteyeceksiniz. Bugüne kadar yaptıklarınız ve karşılığını ölçtüğünüzde tartının diğer tarafının ağır geldiğini görecek ve ilişkiyi dengeye koymak için artık neler yapılabileceğini düşüneceksiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Kontrolünüz altında olan her duruma dikkat etmelisiniz. Zira ani bir söylemle olayların farklı bir yöne doğru kaydığını hissedebilirsiniz. Bu durumda panik dozunuzu ayarlamalı, olaylara daha soğukkanlı yaklaşmayı öğrenmelisiniz. Er veya geç doğruyu öğrendiğinizde ise artık hiç bir şeyin eskisi gibi olamayacağını görecek ve dostunuzu düşmanınızdan rahatlıkla ayırabileceksiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Ailenizde finansal konularla ilgili dayanışmalar yaşayabilirsiniz. Kardeşleriniz veya ebeveynleriniz sizden borç isteyebilir veya siz onlardan almak durumunda kalabilirsiniz. Her iki durumda da yapıcı olmalı aile olmanın birliği içinde hareket etmeyi bilmelisiniz. Şartlar her zaman aynı olmayabilir fakat yaşamda yardım alacağınız birilerinin olduğunu bilmek size güven verecektir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Bugün idealleriniz ve yaşadıklarınız arasında sıkışıp kalabilir, yapmak istediklerinizi bir an önce hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Fakat hemen şartları bu anlamda oluşturmayı düşünmemeli biraz daha fikirlerinizin değişebileceğini düşünerek kendinize zaman vermelisiniz. Zira kısa bir müddet sonra karşınıza çok daha iyi fikirler çıkabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Yakın çevreniz ve eğitiminizle ilgili konularda ortaya çıkan engeller karşısında kendinizi ifade etmek ve bazı zorlukları kendi azminizle aşmak durumunda kalabilirsiniz. Bu konuda yardım istemekten çok kendi gücünüz ve kararlılığınız daha etkili sonuçlar verecektir. Kendinize ve içinizdeki sizi siz yapan gücünüze inanın. Her zaman herkesten yardım alamayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

İyi niyetinizin çevrenizdeki kişiler tarafından farklı yorumlanması ile zor durumda kalabilir, kendinizi ifade etmekte yetersiz hissedebilirsiniz. Bu anlamda gün itibariyle biraz kırgın ve mutsuz olmanız çok doğaldır. Biraz daha herkesten geri çekilerek nerede hata yaptığınızı bulmanız için kendinize zaman tanıyın. Cevabını bulduktan sonra ise aynı hatayı yapmaktan çekinin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Bugün, arkadaşlarınızın özel hayatınıza olan baskıları ve yönlendirici söylemlerinden dolayı rahatsızlık duyabilir, onlarla bazı konularda restleşebilirsiniz. Kesinlikle Bu anlamda dolduruşa gelmemeli, kimsenin sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Dostlarınıza hangi konularda konuşacağınıza ise ayrıca dikkat etmelisiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Dostlarınızla konuşacağınız özel konularda kırmızı çizgilerinizi çizmeli, kendi hayatınıza müdahale etmelerini engellemelisiniz. İlişkilerde köprüleri kurma adına fedakârlık gerektiren ilk adımları atacak ve bundan dolayı büyük mutluluk duyacaksınız. Sevmek ve sevilmek bu kadar güzel bir duygu iken egonuza yenik düşüp mutluluğunuzu engellemeyin.