enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Türkiye nin ve Dünya nın En Önemli Fizikçileri BODRUM da…

Uluslararası Fizik Kongresi, 26. senesinde Bodrumda gerçekleşiyor.

Türkiye nin ve Dünya nın En Önemli Fizikçileri BODRUM da…
23.09.2009
0
A+
A-


Türk Fizik Derneği 26. Uluslararası Fizik Kongresi,   24 – 27 Eylül 2009 tarihleri arasında Bodrum Kaymakamlığı, Türkiye Atom Enerjisi Kurumu,  Bodrum Belediyesi ve 11 Üniversitemizin destekleri ile Bodrum Belediyesi Nurol Kültür Merkezi’nde gerçekleştirileceği bildirildi.

Türk Fizik Derneği 26. Uluslararası Fizik Kongresi’nin Bilim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Muğla Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şener OKTİK, Kongrenin Danışma Kurulu Başkanı Prof. Dr. Gülsen ÖNENGÜT, Organizasyon Komitesi Başkanı Doç.Dr. İlhan TAPAN ve Koordinatör Dr. Nilgün DEMİR tarafından hazırlanan Kongre’ye yaklaşık 800 kadar bilim insanının katılması bekleniyor.


Kongrenin 24 Eylül 2009 Saat 09:30’da başlayacak olan Açılış Töreni’ne Erzincan Üniversitesi Fizikçi Rektörü Prof. Dr. Erdoğan BÜYÜKKASAP, Çankaya Üniversitesi Fizikçi Rektörü Prof. Dr. Ziya B. GÜVENÇ, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Fizikçi Rektörü Prof. Dr. Atilla KILIÇ, Harran Üniversitesi Fizikçi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Halil MUTLU, Muğla Üniversitesi Fizikçi Rektörü Prof. Dr. Şener OKTİK, Rize Üniversitesi Fizikçi Rektörü Prof. Dr. Nazmi Turan OKUMUŞOĞLU, İstanbul AREL Üniversitesi Fizikçi Rektörü Prof. Dr. Ömer Asım SAÇLI, Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet SAĞLAM, Balkan Fizik Birliği Başkanı Prof. Dr. Propranolol 80mg buy doxycycline Metin ARIK, Bodrum Kaymakamı Feridun Cemal ÖZDEMİR ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet KOCADON katılacak.


Dört günlük kongre süresince ayrıca iki panel de gerçekleştirilecek. 24 Eylül buy Kamagra online  Perşembe Günü 14:30–15:30 saatlerinde Nanoteknoloji; 25 Eylül Cuma Günü 14:30–15:30 saatlerinde “Türk Yüksek öğretimindeki Fizik Öğretimi, Avrupa Yeterlilikler Çerçevesinin Neresinde” konularında gerçekleşecek olan paneller, ilgili herkese açık olacak.


 

Bodrum Belediyesi’nin de evsahipliğini yaptığı, destek ve katkı sağladığı bilimsel toplantıların önemini vurgulayan Başkan Kocadon, yirmialtıncısı gerçekleşecek olan ve konularının uzmanı, dünyanın ve Türkiye’nin önemli fizikçilerinin, bu önemli bilimsel toplantılar için Bodrum’u seçmiş olmalarından duyduğu mutluluğu dile getirdi.

 

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, katılımcılara 23 Eylül Çarşamba Akşamı Saat 20.00’de Halikarnas’ta bir Hoşgeldiniz Kokteyli veriyor.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.