enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

CUHURİYETİMİZİN 86.YIL KUTLAMALARI BAŞLADI…

Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun 86. yılı kutlamaları, belediye meydanında Atatürk Anıtına çelenklerin konulması ile başladı.

CUHURİYETİMİZİN 86.YIL KUTLAMALARI BAŞLADI…
28.10.2009
0
A+
A-

Bodrum Kaymakamlığı, Bodrum Garnizon Komutanlığı, Bodrum İlçe Jandarma Komutanlığı, Bodrum Belediyesi, Bodrum Ticaret Odası, Partiler Sivil Toplum Örgütleri, Dernekler ve diğer kurum ve kuruluşlar, çelenlerini bırakarak Yüce Önder Atatürk’ü selamladılar. Buy LevitraLasix no prescription Törene, aralarında Bodrum Kaymakamı Feridun Cemal Özdemir, Bodrum Cumhuriyet Baş Savcısı B. Tufan Turan, Bodrum Garnizon Komutanı Kıdemli Albay Deniz Şayan, Bodrum İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Aydın Kutlu, Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Niyazi Turgay, siyasi partilerin ilçe başkanları, okullar ve çok sayıda vatandaş katıldı.


order metoclopramide


Çelenklerin bırakılmasının sonra, Ulu Önder Atatürk ve silah arkadaşları anısına saygı duruşu yapıldı. Saygı duruşu ardından da İstiklal Marşı söylendi. İstiklal Marşı herkes tarafından coşku ile söylendi.Bodrum Cumhuriyet Bayramı kutlamaları 29 Ekim günü çeşitli etkinliklerle devam edecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.