enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Hedefimiz ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

GÜMÜŞLÜK BELEDİYESİ ÇALIŞANLARINA YETKİNLİK GELİŞTİRME PROGRAMI (GRUP DİNAMİKLERİ) KONULU EĞİTİM VERİLDİ

Hedefimiz ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi
26.02.2010
0
A+
A-

Gümüşlük Belediyesi’nin Kalite Yönetim çalışmaları kapsamında yapmış olduğu “Yetkinlik Geliştirme Programı ile (Grup Dinamikleri)” konulu eğitim “Peren eğitim ve Yönetim Danışmanlığı” Şirketi’nden danışman ve eğitmen Cemal Bozkurt tarafından, Gümüşlük Kemal Durmaz İlköğretim Okulu konferans salonunda düzenledi.


Eğitimde; grup performans faktörleri, grup sosyalizmi ve grup dinamiği gibi konuların üzerinde duruldu.


Buy Viagra Canada buy Lamisil online

Belediye personeliyle sürekli iletişim içerisinde yapılan bu eğitimde zaman zaman personelin sahneye çağrılmasıyla birlikte çeşitli uygulamalarda yapıldı. Eğitim konularıyla ilgili belediye personeline “Kusursuz Fırtına” filminden bölümler izletildi. Eğitimde soru sorularak personelin etkin katılımıyla gerçekleştirildi.


purchase Nexium Seminerle ilgili olarak Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet TİRE “yapılmış olan Kalite Yönetim çalışması ile birlikte uygulanan eğitimler de belediye personelimizin dışarıya bakış açısının daha başarılı ve görev bilincinin daha yüksek olacağını personellerimizin kendi yaşantısında da alınan bilgilerin faydalı olacağını belirtti”.


Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet TİRE “Bodrum Yarımadasında Hedefimiz ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi Gümüşlük Belediyesine kazandırarak daha kaliteli çalışmalara imza atmaktır” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.