enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Yine Kaza, Yine Bilim İnsanları…

3.Köprünün İstanbul ormanlarına olan olumsuz etkilerinin yer aldığı raporu hazırlayan ekipteydiler..

Yine Kaza, Yine Bilim İnsanları…
10.06.2010
0
A+
A-

Bolu’nun Yeniçağa İlçesi’nde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ahmet Hızal ve Botanik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Asuman Efe için arkadaşları ve öğrencileri yas tutuyor. Aynı kazada İGDAŞ eski Genel Müdürü Prof.Dr. Necdet Aral da hayatını kaybetti. Profesör Ahmet Hızal, İstanbul’a yapılacak 3’üncü köprü ile ilgili rapor hazırlayan 7 kişilik ekibin içindeydi ve bu raporda yapılması karara bağlanan 3. Köprünün İstanbul ormanlarına olan olumsuz etkileri sıralanmıştı. Brand Viagra online


 


HES raporuna gidiyorlardı buy Disulfiram


3 profesörün, Kastamonu’da ’Küre Dağları Milli Park Alanı’na gitmekte olduğu ve Loç Vadisi’ne kurulması istenen Hidroelektrik Santrali ile ilgili açılan davada ’bilirkişi’ olarak görev yapacakları için İstanbul’dan Kastamonu’ya doğru yola çıktıkları öğrenildi.


 


Kazanın aşırı hız yüzünden meydana geldiği iddialarını ise akademisyen arkadaşları şüpheli buldu, arkadaşlarının kurallara uyduğunu ve asla hız yapmadığını idade etti. İstanbul Üniversitesi Ormancılık Fakültesi’nde hayatını kaybeden profesörlerin arkadaşları ve öğrencilerinin yası sürüyor.


 


Kaynak : www.habera.com Fluoxetine no prescription

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.