enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

KONACIK BELEDİYESİ HALI SAHASI YENİLENDİ…

Konacık Beldesinin tek spor tesisi olan Konacık Belediyesi Halı Sahası yenilendi. Uzun süredir Konacık ve Yarımadada bulunan futbol severlere hizmet veren saha, yeni görünümüyle de tüm sporseverlerin ilgisini çekecek.

KONACIK BELEDİYESİ HALI SAHASI YENİLENDİ…
04.12.2010
0
A+
A-

 Yıllardır birçok karşılaşma ve turnuvaya ev sahipliği yapan halı sahanın zemini yenilenmiş olup, teknolojinin tüm nimetlerinden de yararlanılıyor. Yeni sistemle birlikte futbol severlere daha rahat futbol oynama fırsatı verecek olan saha, düşük tutuş özelliği, rahat kayış, hareket olanağını artıran bir yapıya sahip olacak.


 


Fifa normlarına uygun olarak düzenlenen halı sahanın zemini sporcuların düşme anında sakatlanma riskini de en aza indirecek. Görünümüyle de rakiplerinin önüne geçecek olan halı saha; Konacıklı ve tüm futbol severlerin ilgi odağı olacak. Sahanın belde de futbol sevgisinin arttırmasında büyük rol oynaması bekleniyor.

buy Retin-A

 


 Yaklaşık 40 gündür kapalı olan devam eden Konacık Belediyesi Halı Sahası’nın standartlara uygun olarak yenilendiğini söyleyen Konacık Belediyesi Halı Saha Sorumlusu Serdar Korkmaz şunları söyledi.


 


“Yenileme işlemi kapsamsında; halısı, yan telleri, üst fileleri, kale direkleri ve fileleri değişmiştir. Belediyemizin kendi imkânlarıyla yenileme işlemi gerçekleştirilmiştir. Bugünden itibaren halı sahamız faaliyete girecektir. Futbolseverleri Konacık Belediyesi Halı Sahasına bekliyoruz. Eskiden olduğu gibi güzel bir ortamda maçlarımıza devam edeceğiz.” price of doxycycline


 


Ayrıca Korkmaz sözlerine; geleneksel hale getirilen Konacık Belediyesi Pedasa Futbol Turnuvasının da bu yıl 5. ni gerçekleştireceklerini ekledi.


buy methotrexate  

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.