enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Başkan Tosun: EĞER BASIN AYAĞI OLMAZSA DEMOKRASİYİ DE, BİZ İŞLETEMEYİZ…

Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun tarafından Yarımada genelinde ulusal ve yerel basında görev yapan gazetecilere, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle kahvaltı düzenlendi.

Başkan Tosun: EĞER BASIN AYAĞI OLMAZSA DEMOKRASİYİ  DE,  BİZ İŞLETEMEYİZ…
10.01.2011
0
A+
A-


buy Colchicine

 

 

 

BAŞKAN MEHMET TOSUN

GAZETECİLERLE BİRARADA…

Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun tarafından Yarımada genelinde ulusal ve yerel basında görev yapan gazetecilere, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle kahvaltı düzenlendi.


Bodrum Gündem Haber


Kırçiçeği Restaurant’ta düzenlenen kahvaltıya; Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun başta olmak üzere Yarımada genelinde ulusal ve yerel basında görev yapan gazeteciler katıldı. Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun gazetecilerle kahvaltıda biraraya gelerek, gazetecilerin bu anlamlı gününü unutmadı ve bu günde onların yanında oldu. order albuterol


 


10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü olması nedeniyle Yarımada genelindeki ulusal ve yerel basında görev yapan gazetecilerle bir arada olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun şunları söyledi.


“Bizim için basın çok önemli. Demokrasimizin en önemli ayağı. Eğer basın ayağı olmazsa demokrasiyi de biz işletemeyiz. Yerel yöneticiler, belediye başkanları olarak basını ayrıca önemsiyoruz. Çünkü sizlerle birlikte görev yapıyoruz. Bizim yaptığımız çalışmaları ve uygulamaları sizler aracılığıyla kamuoyu ile paylaşıyoruz. Bodrum’un bu konuda çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Bu anlamda yoğun bir şekilde çalışan birçok gazetecimiz var. Tüm yapılan çalışmaları kamuoyuyla paylaşan, insanlarımızın haber alma özgürlüğüne katkı sağlayan arkadaşlarımızı ben çok önemsiyorum. Sizlerle birlikte görev yapmaktan da her zaman mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü kutluyorum.” order metoclopramide

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.