BODTO ve Üyeleri Başarılı Öğrencilerin Yanında..
Bodrum Ticaret Odası, ÖSS ve SBSde Bodrum ilçesinde ilk 5e giren öğrenciye başarı belgesi ve para ödülü verdi.
BODTO ve Üyeleri Başarılı Öğrencilerin Yanında…
Bodrum Ticaret Odası, ÖSS ve SBS’de Bodrum ilçesinde ilk 5′e giren öğrenciye başarı belgesi ve para ödülü verdi.
Çiçek Bozoğlu/Bodrum Gündem Haber
Bodrum Ticaret Odası tarafından 6 yıldır geleneksel olarak düzenlenen etkinlikte, öğrencileri başarılı olmaya teşvik etmek ve bu başarılarının farkında olunduğunu göstermek amacıyla SBS ve ÖSS sınavlarında başarılı olan ve sıralamaya giren 25 öğrenciye çeşitli miktarlarda para ödülü verildi.
ÖSS’de ve SBS’de Bodrum ilçesinde başarılı olan öğrencilerin başarılarını takdir etmek ve ödüllendirmek amacı ile yapılan tören, Bodrum Ticaret Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
SBS’de Özel Merter İlköğretim Okulu öğrencisi Saffet Gülbabil Kökve Bodrum birincisi oldu ve 500 TL para ödülünü Başkan Kocadon’dan aldı.
BODTO ikincilere 400’er lira, üçüncülere 300’er lira, dördüncülere 250’şer lira ve beşincilere de 200’er lira para ödüllerini başarı belgelerini verdi.
SBS SINAVINDA BODRUM’DA BAŞARI GÖSTEREN ÖĞRENCİLER
1.Saffet Gülbabil KÖKVE (Özel Merter İlköğretim Okulu)
2.Metehan KORKMAZ (Özel Merter İlköğretim Okulu)
3.Deniz ÖZGÜR (Özel Merter İlköğretim Okulu)
4.Ahmet Berke GÖKÇEOĞLU (Merkez Turgutreis İlköğretim Okulu)
5.Nida ÖZARSLAN (Özel Marmara İlköğretim Okulu)
ÖSS SINAVINDA BODRUM’DA BAŞARI GÖSTEREN ÖĞRENCİLER
Sayısal
1.Musa Efe Işılak (Özel Marmara Koleji)
2.Mehmet Ege Çepe (Özel Marmara Koleji)
3.Merve Nur Turan (Özel Marmara Koleji)
4.Ali Cenah Karakol (Özel Marmara Koleji)
5.Ece Özüduru (Özel Marmara koleji)
Sözel
1.Mehmet Başol (Kanuni Sultan Süleyman Anadolu Lisesi)
2.Simge Birol (Bodrum Anadolu Lisesi isotretinoin without prescription
3.Hazan Nur Karaben (Bodrum Anadolu Lisesi)
4.Hakan Oğan (Bodrum Anadolu Lisesi)
5.Muslucan Algın (Bodrum Anadolu Lisesi)
Eşit Ağırlık
1.Barış Açar (Bodrum Anadolu Lisesi)
2.İrem Vural (Özel Marmara Koleji)
3.Nurten Ölçer (Bodrum Anadolu Lisesi)
4.Şevin NAR (Bodrum Anadolu Lisesi)
5. Musa Efe IŞILAK (Özel Marmara Koleji)
Yabancı Dil
1.Yasemin DEMİRDÖVEN (Özel Marmara Koleji)
2.Ateş ACUN (Özel Marmara Koleji)
3.Leyla ÖZMUTLU (Kanuni Sultan Süleyman Anadolu Lisesi)
4.Demre KERİGAN (Özel Marmara Koleji)
5.Barbaros Alper DÖNMEZLER (Özel Marmara Koleji)