enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Eğitim Maratonu Sona Erdi?

Eğitim Maratonu Sona Erdi?
04.04.2012
0
A+
A-

Bodrum Ticaret Odası?nın 2010-2013 yılları Stratejik Planı kapsamında 2012 yılı kalite faaliyetlerinin ve yarımada genelinde konu ile ilgili bilgi ve farkındalığın artması için TSE Antalya Personel ve Sistem Belgelendirme Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen ?Bodrum Kalite Günleri? başlıklı eğitim maratonu sona erdi.

Bodrum Gündem Haber

Beş gün süren eğitim maratonu kapsamında TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi, TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi İKT Eğitimi, ISO 22000 Gıda Güvenliği yönetim Sistemi Temel Eğitimi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Dokümantasyon Eğitimi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi İç Tetkik Eğitimi, TS EN ISO Entegre Yönetim Sistemleri İç tetkik Eğitimi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Temel  Eğitimi, TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Temel Eğitimi düzenlendi. Tamamı ücretli olan eğitimlere toplam 103 kişi katıldı. TSE tarafından sertifikalandırılan eğitimler Bodrum Ticaret Odası Konferans ve toplantı salonunun yanı sıra, SMMM Odası toplantı salonunda gerçekleştirildi.

 

Bodrum?un her alanda marka değerinin arttığı son yıllarda, turizmden beklentiler, hizmet kalitesi gibi birçok yenilikçi ve farklılığımızı ortaya koyabileceğimiz unsur gün yüzüne çıkmaktadır. Bodrum Ticaret Odası?nın bu sebeple hizmet ve yönetim standartlarının yükseltilmesi için organize ettiği eğitimleri 2012 yılının bundan sonraki aylarında da devam edecek. Nisan ayında yapılacak eğitimler Clonidine Online ; 11 Nisan 2012 tarihinde ?Google İnternet Reklamcılığı?, 12 Nisan 2012 tarihinde ?Sizin Dükkânlar Torunlara Kalır mı?  17 Nisan 2012 order Levitra online purchase Lamisil ?Takım Ruhunun Geliştirilmesi?  ücretsiz eğitimler olup Bodrum Ticaret Odası Konferans salonunda gerçekleştirilecektir.

 

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.