enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Aziz Yıldırım Tam Bir Sene Sonra Tahliye Edildi…

Aziz Yıldırım Tam Bir Sene Sonra Tahliye Edildi…
02.07.2012
0
A+
A-

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Asbaşkan İlhan Ekşioğlu ile birlikte toplam 63 kişinin yargılandığı Tarihi Davada karar duruşması, Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’nda başladı. Sanıkların son sözlerinin alınmasının ardından Mahkeme Heyeti kararını açıkladı. Aziz Yıldırım dahil 63 kişi tahliye edildi.

Özel Yetkili İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen, 4’ü tutuklu 93 sanıklı Tarihi Davanın 23. ve karar duruşmasına tüm tutuklu sanıklar ile tutuksuz sanıklar katıldı. Duruşmayı izleyenler arasında tutuklu sanıklarını yakınları ile eski ve yeni yöneticilerimiz ile Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Yüksel Günay ve Profesyonel Futbol Takımımız oyuncularından Volkan Demirel de yer aldı.

Mahkeme Başkanı Mehmet Ekinci, karar açıklanmadan önce usul gereği tüm sanıklardan son sözlerini aldı. Son sözünü söyleyen Başkanımız Aziz Yıldırım, “Bugün burada hem bizler yargılanıyoruz hem de siz vereceğiniz karar nedeniyle tarih önünde yargılanacaksınız. İnşallah bu karar hepimizin yüz akı olur. TFF’nin oynattığı bütün maçların pislikleri Fenerbahçe üzerinden temizlenmeye çalışılıyor. Türkiye Cumhuriyeti savcı ve hakimlerine güveniyoruz. Baştan söylediğimi şimdi de söylüyorum. Darağacında olsak da son sözümüz Fenerbahçe’dir. Beraatimi istiyorum” Cytotec no prescription dedi.

Son sözü sorulan Asbaşkanlarımızdan İlhan Ekşioğlu ise “Tahliyemi ve beraatimi talep ediyorum. Buradan çıkıp tahliye olup annemin elini öpmek istiyorum” BuyNoRx1.com cheap albuterol dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.