enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Bodrum Karia Rotary 2012-2013 Yılı Meslek Hizmet Ödülleri

04.12.2012
0
A+
A-

Bodrum Karia Rotary Kulübü 2012-2013 yılı meslek hizmetleri ödülleri düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu.

Bodrum Gündem Haber

Bodrum Karia Rotary Kulübü tarafından Karia Prenses Otelinde düzenlenen olağan toplantıda 2012 yılının  meslek hizmet ödülleri sahiplerine verildi. Karia Rotary Kulübü Başkanı Hülya Kocadon, bir iş veya mesleği sıradanlığın ötesine taşıyarak “topluma ve meslektaşlarına örnek olma” konumuna ulaştıranları ödüllendirmek, onlara toplum adına teşekkür etmek, onları daha iyisini yapabilme yolunda cesaretlendirip yüreklendirmek amacıyla “Meslek hizmetleri ödülleri” ile meslekte yüksek ahlak standartlarını ve topluma hizmeti önemseyen sivil toplum örgütleriyle işbirliğinde bulunan kuruluşları teşvik etmek amacıyla bir kuruma da kurumsal sosyal sorumluluk  ödülü verildiğini açıkladı.  Başkan Hülya Kocadon, Karia Rotary Kulübü meslek hizmetleri komitesinin önerileri  doğrultusunda ödül alacak kişilerin belirlendiğini ifade etti.  

2012 yılı Meslek Hizmet Odüllerini; Anadolu Lisesi Müdür yardımcısı eğitimci İlknur Hatice Orman, Bodrum Gündem Gazetesi Kurucusu ve Yazı İşleri Müdürü gazeteci Fatih Bozoğlu, döşeme ve tente işleriyle uğraşan Serkan Deveci, kargo dağıtım çalışanı Ecevit Gürsoy, kurumsal sosyal sorumluluk ödülünü Akustik Tur sahibi Tolga Toprak engelli öğrencilerin hazırladığı seramik  plaketlerini alırken, gazeteci Çiçek Bozoğlu?da Bodrum Karia Rotary Kulübü?nün yapmış olduğu projelere göstermiş olduğu katkıdan dolayı Teşekkür belgesini Karia Rotary Kulüp dönem başkanı rotaryen Hülya Kocadon verdi.

 

Natrexone order

 

ETİKETLER: ,
Yorumlar
  1. Meltem Ulusoy dedi ki:

    Bizlere doğru ve gerçek haberi ulaştırma konusunda göstermiş olduğunuz tüm çabalarınız için çok teşekkürler, sevgili Çiçek ve Fatih. Başarılarınızın bundan sonra da artarak devam etmesini diliyor ve sizi yürekten kutluyorum. Bodrum’un gündemi BODRUM GÜNDEM’den takip edilir……..

  2. Nurettin Bilgi dedi ki:

    Ödüller gerçekten özenle belirlenen kişilere verilmiş.Tümü de meslekleriyle ilgili özenli,özverili çalışmalarıyla bir çok insanın takdirini toplamış kişiler.
    Fatih ve Çiçek doğru,gerçek haberleri ödünsüz ve büyük bir özveriyle bize hep ulaştırdılar.Eminim bundan sonrada haberleri Bodrum Gündem’den izlemeye devam edeceğiz.