enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Bodrum?da Gece Gündüz Denizler Anıldı

07.05.2013
0
A+
A-

  Cheap metoclopramide Deniz Gezmiş, Hüseyin İnan ve Yusuf Aslan, asılarak idam edilişlerinin 41. Yılında Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum Gençlik Kolları tarafından çeşitli etkinliklerle Bodrum?da anıldılar.

Çiçek Bozoğlu/Bodrum Gündem Haber

Üç devrimci gencin 6 Mayıs 1972 tarihinde asılarak idam edilmelerinin 41 yılında, CHP Bodrum Genlik Kolları idealleri uğruna idam edilen devrimcileri unutmayarak çeşitli etkinlikler düzenlediler.

Gündüz,  Konacık Beldesi Çırkan Mevkiinde Deniz Gezmiş, Hüseyin İnan ve Yusuf Aslan? a itafen 3 adet çam fidanı diken CHP Bodrum Genlik Kolları ve partililer öğleden sonra Bodrum Belediye Meydanında resim sergisi düzenlediler. Akşam da yine Bodrum Belediye Meydanında Gurup Pusula?nın verdiği konserde devrimci ezgilerin hakim olduğu şarkılar seslendirildi.

Bütün gün süren organizasyonlara CHP Bodrum İlçe Başkanı Okan Özsu, ilçe eski başkanlarından Dr.Kerim Cangır, Durmuş Ali Öztürk, Duran Öztürk, CHP Bodrum Gençlik Kolları Başkanı Tufan Erkan Yakar, CHP Konacık Belde Başkanı Halil Karahan, Bodrum Belediyesi Meclis üyelerinden Mehmet Özalın, Cevat Soysal, ilçe yönetim kurulu üyeleri, gençlik kolları üyeleri, partililer ve çok sayıda Bodrumlu katıldı.

CHP Bodrum Gençlik Kolları üyeleri tarafından Bodrum Belediye Meydanında düzenlenen sergideki resimler dar ağacı şeklindeki tuvallerde sergilendi. Toplam 22 adet resim sergilenirken konu ile ilgili görüşlerini aldığımız CHP Bodrum Gençlik Kolları Başkanı Tufan Erkan Yakar, söz konusu resimlerin bir çoğunun Accutane online  Ankara-Ulucanlar Cezaevine yaptıkları ziyaret sırasında çekilen resimlerden oluştuğuna dikkat çekerek “Deniz Gezmiş, Hüseyin İnan ve Yusuf Aslan’ın idam ediliş süreçlerini ve mücadelelerinin fotoğraflarından kesitler alıp burada vatandaşları bilgilendirmek amacıyla böyle bir fotoğraf sergisi oluşturduk. Bu sergideki bütün çalışmalar bizlere ait, hepsini kendi el emeğimizle oluşturduk. Dileriz vatandaşlarımızın bilinçlendirilmesine faydası olur” dedi.

 

 

Fluoxetine price

 

 

 

ETİKETLER: ,
Yorumlar

 1. Servet dedi ki:

  Kör inat diye buna derler;bu asma işlemi yıllarca önce oldu.Çocuk resminle beraber niye
  basıyorsunuz.Türkiye düşmanlarını bu Milletin bünyesinde yaptığı tahribat o resmin yanında
  hiç kalır.Mesela milletin maneviyatını tahrip etmek.Size tavsiyem oçocuğa iyi sahip çıkın;
  imansız kendi babasına bile acımaz.Çocuğun ruhunu bir nakış gibi işleyin.

 2. Servet dedi ki:

  Bodrum a tavsiyem entellektüel görüntüsü altındaki cinsi sapıkları eşcinselleri,kulanparaları
  ve uyuşturucu satıcıları ve Vatan hainleri ile her türlü aşırı siyasi uc mensubu sapıkları bünyesinden temizlesin.Bunlar görünüşte birbiriyle atışır dururlar,fakat hepsinin ortak gayesi
  Ülkeyi,Demokrasi yi ve Medeniyeti yıkmaktır.Bakın size daha ne laflar giydireceğim.