enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

SON DAKİKA!!! Mehmet Kocadon Demokrat Parti’den İstifa Etti

SON DAKİKA!!! Mehmet Kocadon Demokrat Parti’den İstifa Etti
27.08.2013
0
A+
A-

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon Demokrat Parti İlçe Başkanlığına istifa mektubu elden gönderdi.

Fatih Bozoğlu/Bodrum Gündem-27 Ağustos 2013 Online Xenical buy isotretinoin without prescription Brand Viagra 100MG

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon tarafından belediyenin web sitesi üzerinden yapılan yazılı açıklama şu şekilde;

Memleket ve insan sevgimizin, hizmet aşkıyla birleştiği siyasal yaşamımda, birçok acı ve neşe dolu çetin mücadeleler verdiğim ve canımdan çok sevdiğim halkımıza önemli hizmetler gerçekleştirdiğim partimden bugün itibariyle istifa etmiş bulunmaktayım.

Bu istifa, siyasi yaşamımızın amacı ve nedeni olan Bodrum sevdamızın, insanımıza olan inancımızın ve onların bizden beklentileri doğrultusunda aldığımız bir kararın sonucudur. Beni bugünlere kadar getiren, büyük bir güvenle sevgi ve desteklerini esirgemeyen, her zaman yanımda benimle beraber daha güzel ve daha iyi bir Bodrum mücadelesi içerisinde olduğum dava ve parti arkadaşlarımın görüş ve onaylarıyla Demokrat Parti üyeliğinden ayrılarak, güzel ve aydınlık bir gelecek borçlu olduğum, Bodrum ve ülkem adına en doğru yerde siyaset yapmaya devam edeceğim.

Bugüne kadar içinde bulunduğum politik yaşamımda, hiçbir zaman partizanlık yapmadan, odağında insan ve memleket menfaatleri olan, şahsi hırslardan arınmış bir hizmet anlayışının temsilcisi ve uygulayıcı olmuş bir siyasetçi olarak, bundan sonra da ?Herkes için Siyaset? diyor, bu duygu ve düşüncelerle bir kez daha birbirimize olan güven ve inançla, aynı yolda beraber yürüdüğüm tüm dostlarıma, arkadaşlarıma, sevgi ve desteklerini esirgemeyen değerli halkımıza şükran ve minnetlerimi sunuyorum.

Saygılarımla.

ETİKETLER: ,
Yorumlar
  1. ferdi dedi ki:

    sanırım geliyor chp ye akşam cuma günü üyeliğini yapacaklar diyorlardı sanırım doğruymuş 🙂

  2. Tayyar Eryılmaz dedi ki:

    Öngörümün doğru çıkacağına eminim..CHP ve Sayın Kocadon’un kaderlerinin örtüşmüş olduğunu daha önceden yazdım..Kocadon CHP ile,CHP de Kocadonla bu seçimi alabilir..Bunun dışındaki tüm seçenekler den Sayın Tosun çıkar..Tüm yollar CHP ye çıkıyor…