enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Şoför Esnafı Bayramoğlu Hasan Kablı’yı Tercih Etti

Şoför Esnafı Bayramoğlu Hasan Kablı’yı Tercih Etti
09.02.2014
0
A+
A-
Spread the love

Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Odası Yönetim Kurulu ve Başkanlık seçimini Hasan Kablı ve ekibi kazandı. “Birlik ve dayanışma içinde bir seçim olacak ve Bodrum kazanacak.” şeklinde açıklama yaptı.

Fatih Bozoğlu/Bodrum Gündem-17 Ocak 2014

Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Odası Yönetim Kurulu ve Başkanlığına Hasan Kablı ve Yönetim Kurulu üyeleri seçildi. Yaklaşık iki aydan beri süren kıyasıya seçim yarışında Hasan Kablı, mevcut başkan Aytekin Çanakçı ve Mehmet Güner ile yarıştı.

şoförler odası seçimleri (6)Resmi olmayan sonuçlara göre Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına seçilen Bayramoğlu Hasan Kablı 553 oy alırken, Aytekin Çanakçı 514 oy aldı. Mehmet Güner ise 324 oyda kaldı.

Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Odası Yönetim Kurulu ve Başkanlık seçimlerine oldukça yoğun bir katılım oldu. Gece boyu ve sabah erken saatlerde Genel Kurulun yapılacağı OASİS Nurol Kültür Merkezine gelen başkan adayları seçimin sorunsuz bir şekilde yapılması için çalıştı. Saat 10:00’da Aytekin Çanakçı tarafından verilen önerge ile divan oluşturuldu. Divana Muğla Esnaf Odaları Birlik Başkanı Şükrü Ayyıldız,  Nusret Bilgin ve Serdal Deniz seçildiler.

şoförler odası seçim (6)SİYASİLER ve BODRUM BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI GELMEDİ…

Bodrum Esnaf Odası Başkanı Mustafa Danacı ve Başkan Yardımcısı Erdoğan Başeğmez Genel Kurulun açılışında bulunurken, Ortakent Belediye Başkanı Mehmet Onur Şahbaz saat 12:00 civarında, Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan saat 14:00 sularında uğradı. Saruhan adaylara başarılar diledikten sonra salondan ayrıldı. Bir çok seçimde sabah saatlerinde gelerek oy sayım işlemi sonuna kadar duran siyasi partilerin ilçe başkanları ve belediye başkan adayları ise Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Odası genel kuruluna gelmediler. Siyasilerin gelmemeleri ise olumlu olarak karşılandı.

dik_afisYENİ BAŞKAN YENİ DÖNEM…

Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına Bayramoğlu Hasan Kablı seçilirken, yönetim Kurulunda da Günay Gökdeniz, Derya Tosunoğlu, Arif Durdu, Feridun Türkeköle, Nebi Canikli, Hüsnü Altaç, Nafiz Doğan, Hüseyin Yüksek, Ahmet Cenk Karaöz, Kemal Çakır ve Şakir Tosun yer alıyor.

KISA ve ÖZ KONUŞTU… Order Tadalafil

Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına seçilen Bayramoğlu Hasan Kablı kısa bir açıklama yaparak “Bodrum ve Şoför esnafımız kazanmıştır. Söz verdiğimiz gibi şeffaf bir yönetim anlayışı ile odamızı hep birlikte yöneteceğiz. Birlik, beraberlik ve barış içinde görev yapacağız. Tüm özel ve kamu kurumları ile işbirliği içinde esnafımız için yeni projeler üreteceğiz.” Dedi.

ŞOFÖR ESNAFININ SORUNLARINA SAHİP ÇIKACAĞIZ…

Zor şartlarda çalışan şoför esnafımızın hizmete ve kazancını artırmaya ihtiyacı olduğuna dikkat çeken Kablı şoför esnafının örgütlü gücüne dikkat çekerek “Bilgi ve tecrübelerimizi şoför esnafının hizmetine vermek istiyoruz.” dedi. Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Odası beyaz hasan kablıbaşkan adayı Bayramoğlu Hasan Kablı “Bodrum’da ekmek kavgasını veren, alın terini döken, tüm sektörlere ve Bodrumlulara gece gündüz hizmet veren Şoför esnafımıza daha iyi hizmet vermek, yeni projeler ile onların ekonomik yaşamlarına katkı sağlamak ve sosyal ihtiyaçlarına da yönelik çalışmalar yapacağız. Bu güne kadar yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” purchase Nexium diyerek sözlerini tamamladı.

Buy Fluoxetine BAŞKAN ADAYLARI EL ELE…

Oy sayımlarının tamamlanmasının ardından başkanlığa seçilen Hasan Kablı ile Aytekin Çanakçı ve Mehmet Güner el ele görüntü verirken, seçimlerden çıkan sonucun Bodrum için hayırlı olması dileğinde bulundular.

ETİKETLER: ,
Yorumlar
  1. sofor esnaf dedi ki:

    kazana değil kaybeden sofor esnafımız olmusutr

  2. bodrumlu dedi ki:

    YOLA ÇIKTIKLARINI YOLDA BULDUKLARINA DEGİŞİR SEN BÖYLE HEDEFİNE ULAŞAMAZSIN ÇANAKÇI