Bodrum Gündem

“Goca Bodrumlu” Arenada

25.02.2014
0
A+
A-

 Turgutreis’te düzenlenen deve güreşi festivalinde Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un devesi Goca Bodrumlu’da güreşti.

Toradol without prescription Topamax online

purchase Accutane
Bodrum Gündem/25 Şubat 2014
Bodrum’un Turgutreis Beldesi’nde her yıl geleneksel olarak düzenlenen deve güreşleri festivaline, Bodrum Belediye Başkanı ve CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon da mehmet kocadon deve guresi (11)katılarak kendi devesini güreştirdi. Turgutreis Deve Güreşi Arenasında gerçekleşen güreşlere çok sayıda kişi katılarak güreşleri izledi.
Yaklaşık 5 Bin Kişi İzledi
Turgutreis Belediye Başkanı Mehmet Dinçberk’in ev sahipliğinde bu yıl 5 kez gerçekleştirilen Turgutreis Deve Güreşi Festivali’ne, Turgutreisliler başta olmak üzere Bodrum Yarımadası genelinden ve Ege Bölgesi’nin çeşitli illerinden vatandaşlar katıldı. Güreşleri izlemeye ayrıca CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan, Yalı Belediye Başkanı İsmail Altındağ, Bodrum Belediyesi Meclis Üyeleri, CHP Bodrum Belediye Meclis Üyesi Adayları ve Cumhuriyet Halk Partisi Üyeleri de geldi. Yaklaşık 5 bin kişinin izlediği deve güreşi festivali, renkli anlara sahne oldu.

Goca Bodrumlu, Dülger’le Güreşti
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un devesi ‘Goca Bodrumlu’ da deve güreşi arenasındaydı. Goca Bodrumlu, Aydın’ın Germencik İlçe’sinden gelen Dülger adlı deveyle güreşti. Başkan Kocadon, devesini arenaya kendi elleriyle getirerek güreştirdi.
Sabah saatlerinde başlayan güreşler, havanın da açık ve ılık olmasıyla gün boyunca devam etti.

YK-Enerji-14062024
YK-Enerji-14062024
previous arrow
next arrow
ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.