enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Uzaylılar Bodrum’a Geldi

02.07.2014
0
A+
A-

Uzaylilar_Bodruma_Geldi_haktan_akdogan

Bodrum’da Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi tarafından hazırlanan Gezici UFO Müzesi Çadır’ı kuruldu. Geçmişten günümüze toplanan verilerin ve gizli belgelerin de yer aldığı müze yoğun ilgi görüyor.
Retin-A online

Bodrum Gündem Haber

Konacıkta bulunan Avenue Bodrum AVM önünde ziyarete açılan Gezici UFO Müzesi, yerli ve yabancı tatilcilerin yoğun ilgisini çekti. İlk kez Bodrum’da uygulanan çadır projesi kapsamında 3 ay boyunca ilçede ve çeşitli mahallerinde yer alacak UFO Müzesi Çadır’ında, uzayla ilgili bilgi, belge ve bulgular, uzaylı maketleri, haber kupürleri, çekilen video ve fotoğraflar sergileniyor. Haftanın yedi günü saat 15.00 ile 23.00 saatleri arasında, geniş arşiv ve canlandırma maketler, hem görsel hem de yazılı olarak halkın incelemesine açıldı.

Bodrum’da UFO Hareketliliği Var…

Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan, geniş bir arşivin kamuoyu ile buluştuğunu belirterek, “Türkiye’de de yoğun bir UFO gözlemi yapılmakta. Türk Hava sahasında da insanlar bu konuyla ilgili ve gözlemler de yapıyorlar. Hatta bu gözlemler sonucunda yapılan çekimleri de bizlere ulaştırıyorlar. Bodrum’dan elimize ulaşan 2’si fotoğraf , 2’si video görüntüsü 4 veri var. Bunlar şu anda inceleme altında. Bu görüntüler açıklanamayan verile olarak değerlendirildi ve bu nedenle tarafımızdan daha kapsamlı olarak inceleniyor. İnceleme tamamlandığında kamuoyu ile de paylaşacağız” dedi.

Akdoğan, Propranolol 20mg purchase Indocin “UFO konusundaki hakkındaki tüm bilgileri fotoğraflarla, belgelerle, maketlerle çok geniş bir arşiv ile kamuoyuna sunmayı amaçlıyoruz. Eski çağdan günümüze bu ziyaretler yapılmakta bu nedenle bu bilgileri paylaşmak istiyoruz. Türk Silahlı Kuvvetleri de yakın zaman zamanda Gökçeada açıklarında hava sahamızda bir cisim görüldüğünü açıklamıştı. Birçok yabancı ülkede de bu tarz bilgiler artık kamuoyu ile paylaşılmaya başlandı. Türkiye’de de yetkililerin bu konuda ciddi adımlar atmasını bekliyoruz. Bu bilgilerin gizli kalmaması ve açıklaması için harekete geçilmesini istiyoruz. Üniversitelerinde bizlere destek olmasını istiyoruz” dedi. Gezici UFO Müzesi Çadırı basın tanıtımının ardından Bodrumluların ziyaretine açıldı.

Konu ile ilgili ayrıntılı röportajımızı Bodrum Gündem’de ve 7 Temmuz Pazartesi günü Kent Tv ekranlarında yayınlanacak olan Fatih Bozoğlu İle Sokağın Sesi programından takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.