enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Gümüşlük’te Klasik Müzikli Günler Başlıyor

07.07.2014
0
A+
A-

Order Natrexone gumuslukte_Klasik_muzikli_gunler_Başlıyor_bodrum_gundem
11. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali, 12 Temmuz Cumartesi akşamı Piyanist Gülsin Onay konseriyle açılıyor.
purchase Clonidine
Bodrum Gündem Haber
Gümüşlük’ün yaz akşamları 11 yıldır dünyaca meşhur klasik müzik sanarçılarının notalarıyla olağan üstü bir atmosfere bürünüyor. Bu yıl da festivalde enstrümanlarında vürtüözlüğü yakalamış sanatçılar festivalin eşsiz mekanı Koyunbaba antik taş ocağında birer konser verecek.
12 Temmuz – 15 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek festival, meşhur Rus piyanist Ilya Itin, Fransız piyano üstadı Jean-Bernard Pommier, keman sanatçısı Olga Martinova, obua sanatçısı Celine Moinet, fagotçu Rui Lopez, Trio Milhaud, soprano Çimen Seymen, dünyaca ünlü piyanistimiz Devlet Sanatçısı Gülsin Onay ve daha bir çok ünlü ismi konuk edecek.
Festival bünyesinde her yıl düzenlenen Gümüşlük Festival Akademisinde ise bu yıl 14 Temmuz – 21 Temmuz tarihleri arasında Elif Şahin; 22 Temmuz – 6 Ağustos tarihleri arasında festival konukları Kemal Gekic, Ilya Itin, Gülsin Onay ve Jean-Bernard Pommier’ın katılımlarıyla piyano masterclassı gerçekleşecek. 3 – 9 Ağustos tarihleri arasında ise Olga Martinova genç yeteneklere keman masterclassı verecek.
buy Retin-A İletişim
0 537 656 71 27
0 532 163 17 65
www.gumuslukfestival.org
[email protected]
twitter.com/gumuslukfest
www.facebook.com/gumuslukfestival

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.