Bodrum Gündem

Bodrum CHP’de Cumhuriyet’in 91. Yıl Coşkusu

27.10.2014
0
A+
A-

Premarin 0.625mg chp cumhuriyet balosu (1)

Cumhuriyet’in kuruluşunun 91. Yılı Bodrum’da CHP Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Cumhuriyet Balosu ile kutlandı. Coşku ile Cumhuriyet’in kutlandığı gecede, marşlar söylendi.   misoprostol online

Bodrum Gündem Haber 27/10/2014

Cumhuriyet’in kuruluşunun 91. Yılı CHP Bodrum İlçe Teşkilatı tarafından Azka Otel’de düzenlenen Cumhuriyet Balosu ile kutlandı. Baloya CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan, Muğla Milletvekili Nurettin Demir, purchase Indocin online İlçe Başkanı Recai Seymen,  İl Başkanı Mustafa Öztürk, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile  eşi Hülya Kocadon,  eski milletvekillerinden Fevzi Topuz ve Fahrettin Üstün, BODTO Başkanı Mahmut Kocadon, BESİAD Başkanı Uğur ilhami Özden, Bodrum’da faaliyet gösteren bir çok Sivil Toplum Örgütü başkan ve üyelerinin yanı sıra  yaklaşık 400 kişi katıldı.

Baloda İlçe Başkan Yardımcısı Emre Köroğlu tarafından hazırlanan slayt gösterileri izlendi, 10. Yıl Marşı’nı ve Gençlik Marşı’nı baloya katılanlar ellerinde Türk bayrakları ile söyledi.

Gecede Sevinç ve Ender Kasal ikilisi söyledikleri şarkılarla baloya katılanlara keyifli anlar yaşattı.

CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen Cumhuriyet’in Atatürk ve silah arkadaşları tarafından halkın kurtuluşu için başlattıkları mücadelenin birçok halka örnek olduğunu belirterek, “Bu mücadele sonunda, yönetim biçimi olarak Cumhuriyet bundan 90 yıl önce ilan edildi. Bu nedenle Cumhuriyet’e karşı inancıyla halk türlü saldırıya karşı Cumhuriyeti’ne sahip çıkarak, bu inançtan asla vazgeçmemiştir, vazgeçmeyecektir.  İktidarın bugünkü emeli anayasayı değiştirerek, başkanlık rejimiyle tek adam olmak. Bunu  engellemek için milletvekili sayımız yeterli değil. Önümüzde 2015 genel seçimleri var. Bu seçimlerde kırgınlıkları geri de bırakarak, birlik olmalıyız. AK Parti devrilecek, otoriter rejimlerin yaşama şansı yoktur” dedi.

CHP İlçe Başkan Yardımcısı Emre Köroğlu, Bodrum’da bu yıl 5 gün 5 gece sürecek Cumhuriyet Bayramı kutlamaları hakkında bilgi verdi. Köroğlu, “Bu etkinliğe maddi manevi manevi katkı sağlayan tüm Bodrumlulara minnetlerimizi sunuyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından partiye yeni üye olan 14 kişiye parti rozetleri takıldı. CHP rozeti takan isimler arasında Bodrum Kent Konseyi Başkanı Hamdi Topçuoğlu ile İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum şube Başkanı Gündüz Nalbantoğlu, Hüseyin Başyazıcıoğlu, Ahmet Gümüş, Kemal Özyurt, Tuğçe Gümen, Neslihan Nazlıoğlu, Berna Tonguç Kılıç, Kaynak Cantepe de yer aldı.

Başkan Kocadon’da eşi Hülya Kocadon ile birlikte Kerimoğlu zeybeği  oynadı.

Baila Bodrum Dans Akademi dansçıları tarafından vals gösterisi sahnelendi. Ortakent Yahşi Gençlik ve Spor Kulübü yöresel halk oyunları sahneledi.

Cumhuriyet’in 91. Yıl pastası, Milletvekili Aldan, Belediye Başkanı Kocadon, İl Başkanı Öztürk ve İlçe Başkanı Seymen tarafından coşku ile kesildi.

 

 

Yorumlar

  1. Salahattin Akyol dedi ki:

    Teşekkürler BODRUM İLÇE BASKANLIGI VE YONETM KURULU VE KATILIMCILARA…