enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Kocadon ve Muhtarlar Son Toplantılarını Yaptı

20.12.2014
0
A+
A-

mehmet_kocadon_muhtarlar (2)

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, mahalle muhtarları ile başkanlık makamında bir araya geldi.

Bodrum Gündem Haber

Her ay düzenli olarak yapılmaya devam eden muhtarlar toplantısı, Aralık ayında Bodrum Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleşti. Başkan Mehmet Kocadon ile birlikte Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Orman, Bodrum Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Cemil Gündüz ve Bodrum genelinde görev yapan mahalle muhtarlarının yer aldığı toplantıda mahalle ve bölgeler hakkında durum değerlendirmesi yapıldı. Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü ile bölge sorumlularının da hazır bulunduğu toplantıda, belediye ekiplerinin mahallelerde yaptıkları çalışmalar hakkında da bilgi verildi.

order Prozac online mehmet_kocadon_muhtarlar (3) Cialis super active online Toplantıda söz alan muhtarları tek tek dinleyen Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon; “Bodrum Belediyesi’nin yetkileri dahilinde mahallelerimizdeki çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam etmektedir. Belediye ekiplerimiz ve bölge sorumlularımız, sürekli mahallelerimizi kontrol etmekteler. Ancak tek belediye olduktan sorumluluk alanımız çok büyüdü. Siz muhtarlarımız ve vatandaşlarımızdan da gördüğünüz eksiklikleri, sorunları ve acil yapılması gereken işleri hızlı bir şekilde bizlere bildirmenizi rica ediyorum.” buy Mesalamine online dedi.

Başkan Kocadon toplantıda ayrıca, yaklaşan yeni yıl arifesinde yaşanabilecek yoğunluğu göz önüne alarak, Bodrum merkezde acil müdahale ekiplerinin çalışması için bölge sorumlularına talimat verdi.

Bodrum Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Cemil Gündüz de, tüm muhtarların katılımının sağlanarak düzenli olarak yapılan toplantılar yanı sıra belediye ekiplerinin mahallelerdeki çalışmaları için muhtarlar adına, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a teşekkür etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.