enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Büyük Markaların Gözü Bodrum’da

Büyük Markaların Gözü Bodrum’da
03.01.2015
0
A+
A-
KELLER WILLIAMS BODRUM BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ açıldı (1)
2013 yılı Mayıs ayından beri Türkiye’de aktif olarak çalışmalarına devam eden, Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük gayrimenkul danışmanlık markası Keller Williams gayrimenkul danışmanlık şirketi, Bodrum bölge müdürlüğü ofisi açıldı.
Bodrum Gündem Haber Valtrex no prescription
2010 yılında dünyaya açılan ve 20’den fazla ülkede faaliyeti bulunan Keller Williams’ın Bodrum’daki ofisi Ufuk Gürül ve Burak Gözüm ortaklığında açıldı. Düzenlenen açılış törenine, KW Türkiye ve KKTC Ülke Direktörü Emre Erol, KW Türkiye Kurucu Ortaklarından Devrim Aka başta olmak üzere, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Başkan Yardımcısı İbrahim Akkaya, Ticaret Odası Meclis üyeleri Dr. Oğuz Poyraz, Ahmet Karataş, Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi Başkanı Gündüz Nalbantoğlu, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hasan Kablı ve çok sayıda davetli katıldı. order Premarin KELLER WILLIAMS BODRUM BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ açıldı (4)Açılış töreni öncesinde gazetecilere bilgi veren KW Bodrum ortaklarından Burak Gözüm şunları söyledi;  “Bodrum’da genel olarak 12 bölgede, 14 danışman arkadaşımızla başlıyoruz. Biz danışmanlar tarafından danışmanlar için kurulmuş bir yapıya sahip olduğumuz için danışmanlarımızın işini büyütmek bizim en büyük hedeflerimizden bir tanesi. Yıl sonunda 32 danışmanla devam etmek istiyoruz. 10 yıllık bir iş planımız var ve bu 10 yılın sonunda 50 danışmanla işimizi büyütüyor olacağız. Genellikle mevcut bölgelerde danışman şirketlerimiz uzmanlık konularına göre ayrılıyor olacaklar. Ticari emlak şirketleri olacak, arsa konusunda uzmanlaşmış danışman şirketlerimiz olacak. Bölgesel olarak uzmanlık alanlarına göre ayırdığımızda 50 danışman en büyük hedefimiz”

Açılış konuşmasına davetlilerin yeni yılını kutlayarak başlayan Başkan Mehmet Kocadon ise; “Çok güzel bir açılış yapıyoruz Ufuk kardeşimle uzun yıllardır tanışıyoruz. Bu güzel ofisimizin Türkiye’ye ve Bodrum’a, kardeşlerimize hayırlı olmasını diliyorum. Bodrum ekonomisine katkı sağlayacağına inanarak hepinize teşekkür ediyorum” dedi.
Daha sonra konuşan Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon ise konuşmasında “Benim bu emlak ofisinden tek bir ricam var. Bodrum’a değer verecek, katkı verecek yatırımcılar bulun gelin lütfen. Bodrum’un kalitesini düşürecek kimseyi getirmeyim” dileğinde bulundu.
KELLER WILLIAMS BODRUM BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ açıldı (3)Danışmanlarına eğitimi öncelikli esas olarak belirlediklerini vurgulayan KW Türkiye ve KKTC Ülke Direktörü Emre Erol ise Bodrum Bölge Müdürlüğünü açmaktan dolayı heyecanlı ve mutlu olduklarını belirterek şu bilgileri verdi;
“Bugün bizim için çok özel bir gün. Çünkü Keller Williams Gayrimenkul’un Bodrum Bölge Müdürlüğü açılıyor. Biz Keller Williams olarak Dünyada yüzde 98 karlı işletmelerinde, toplam 115 binden fazla gayrimenkul danışmanıyla Dünyanın en büyük gayrimenkul danışmalığı şirketiyiz. Bu başarımızın arkasında tek bir sır var, o da insanlara ve danışmanlarımıza verdiğimiz değer ve önem. Biz danışmanlarımızı sürekli dinleyerek, duyarak ve geliştirerek şirketimize katkı vermelerini sağlıyoruz. Onları süreçlerin içine dahil ederek şirketimizi son hızda büyütüyoruz. Buraya gelmeden bir hafta evvel ofisteki arkadaşlarımızdan bazı rakamları istemiştim. Bu kattığımız değerleri kısaca sizlerle paylaşmak istiyorum. Faaliyete geçtiğimiz 11 aydan bugüne kadar toplam 255 gün, 630 saat, 16 ayrı başlıkta 1300 slayt ve 2000’den fazla eğitim materyalini çevirmiş ve danışmanlarımıza bu eğitimi vermiş bir şirketiz. Dünyada teknoloji lideri olan şirketlerle işbirliği yapıp danışmanlığımızı teknolojide başka bir boyuta çekmeye başlamış bir şirketiz. En önemlisi Mehmet başkanımızın da dediği gibi kültürel ve sosyal dayanışma aktiviteleriyle bir özde birleşmiş bir şirketiz. Biz insanlarımızı, danışmanlarımızı geliştirdiğimiz sürece onların da biz geliştireceğine inanmaktayım. Biz bugünden itibaren Bodrum’a önemli değerleri katmaya, pratikleri değiştirmeye ve son derece yenilikçi bir iş anlayışını katmaya başlayacağız. Sadece gayrimenkulde değil, başkanlarıma ve sizlere söz veriyorum bambaşka bir iş anlayışını getireceğiz”
Konuşmaların ardından üzerinde Bodrum Kalesi resmedilen açılış pastası kesilirken, kokteyli ise Bodrum’un markası Kafedaki hazırladı.

Cheap Lamisil

Yorumlar

  1. metin sigirtmac dedi ki:

    Dünyanın 1 numaralı markası neye göre? Işlem hacmine göre mi? Dünyadaki ofis sayısına göre mi? Danışman sayısına göre mi? Portföy sayısına göre mi?