enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Toplu Ulaşımda Yüzde 50 İndirim

Toplu Ulaşımda Yüzde 50 İndirim
11.02.2015
0
A+
A-

osman_gurun_kent_kart_indirimi

Muğla Büyükşehir Belediyesi toplu ulaşım hizmetleri kapsamında belediye araçlarını kullanan vatandaşların 1 saat içindeki ikinci binişlerinde %50 indirimli fiyat uygulamasına başlıyor.

Bodrum Gündem Haber Ketorolac online order Vermox

Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığınca yapılan toplu ulaşım hizmetlerinde, Elektronik Muğla Kent Kart ile belediye araçlarını kullanan vatandaşların indirme noktalarından başka bir hatta giden belediye araçlarına binişlerinde ilk elektronik kart okutma süresinde başlayarak 1 saat içindeki ikinci binişlerinde %50 indirimli fiyat uygulaması 20 Şubat 2015 tarihinden itibaren başlıyor.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Alper Kolukısa konu ile ilgili yaptığı açıklamada, yapılan bu indirimle toplu taşıma araçlarının kullanımını yaygınlaştırıp trafik yoğunluğunu azaltarak vatandaşlara daha rahat seyahat etme imkanı sunmayı hedeflediklerini belirtti. Kolukısa; purchase Viagra “Toplu ulaşımda belediye araçlarını kullanan vatandaşlarımızın 1 saat içindeki ikinci binişlerinde %50 indirimli seyahat etmelerini sağlayan hizmetimiz 20 Şubat 2015 tarihinden itibaren yürürlüğe giriyor. Büyükşehir Belediyemiz olarak Muğla ili genelinde uygulanacak bu hizmetimiz ile vatandaşlarımıza daha ekonomik ve daha rahat seyahat etme imkanı sunacağız” dedi.

İkinci binişlerde indirim_1061x1500

 

Yorumlar

  1. A.Muhittin Topçuoğiu dedi ki:

    Teşekkürler uygulama gayet güzel birde seferler fazlalaşsa.[ GÜMÜŞLÜK]..

  2. Ahmet Saraçbaşı dedi ki:

    Bodrum’da Belediye araçlarını seçersek, yoğun taşımadan dolayı trafiğin biraz rahatlamasına yardımcı oluruz. Önümüzdeki yaz sezonunu trafik açısından nasıl atlatırız bilemiyorum. Kaçamak yapacak yollarımızı da yazlıkçılar öğrendi. Nihayetinde raylı sistemden kaçış yok.