enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Eylem Sırasında Evlenme Teklifi Etti

13.02.2015
0
A+
A-

eylem_evlenme_teklifi

Bodrum’da eğitim sistemini protesto eden grubun içerisinde bulunan Levent Öncel, gruptaki kız arkadaşı Şükriye Akengin’e evlenme teklifi yaptı.

Bodrum Gündem Haber

Turizmci Mehmet Levent Öncel, Eğitim-Sen’nin Bodrum Belediye Meydanı’da yaptığı basın açıklaması sonrası eline mikrofonu alarak Pınarlıbelen Nilgün-Dr.Kerim Cangır İlköğretim Okulu Fen Bilgisi öğretmeni olan kız arkadaşı Şükriye Akengin’e evlilik teklifi yaptı.
Eylem sonrası mikrofonu eline alan Öncel, altı ay önce yine Bodrum Belediye Meydanı’nda gerçekleşen eylemde tanıştığı hayat arkadaşı Şükriye Akengin’i işaret ederek şunları dile getirdi:
“Hep bu sokaklarda meydanlarda birlikte olduk. Buradaki bütün arkadaşlarım beni tanır. Şimdi hepinizin şahitliğinde söylüyorum, meydanlarda tanıştığım hayat arkadaşım, benim biricik sevdiğim, benimle evlenir misin?” misoprostol online professional Viagra no prescription
Akengin’in önünde diz çöken Öncel, yanında getirdiği tektaş yüzüğü hayat arkadaşının parmağına taktı. Levent ve Şükriye çifti diğer eylemcilerin alkışları arasında bir süre birbirine sarıldı. Sonrasında mikrofonu eline alan Şükriye Akengin, yaptığı konuşmada, “Benim için sürpriz oldu. Bu teklifi beklemediğim bir anda aldım. Çok heyecanlıyım. Onu çok sevdiğim için evet diyorum” purchase Nexium dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.