enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

BODRUM’DAKİ CENAZELER THY İLE ÜCRETSİZ TAŞINACAK

BODRUM’DAKİ CENAZELER THY İLE ÜCRETSİZ TAŞINACAK
22.04.2015
0
A+
A-

 

 unnamed

 

THY ve Bodrum Belediyesinin yaptığı işbirliğiyle cenazelerin taşınması konusunda acılı günlerinde vatandaşlara kolaylık sağlandı. İmzalanan protokole göre yakınını kaybetmiş vatandaşların cenazeleri, Bodrum’dan Türkiye’nin tüm iç hat uçuş noktalarına ücretsiz olarak taşınabilecek.  

Bodrum Gündem Haber

Türk Hava Yolları (THY) Kargo Başkanlığı ile Bodrum Belediyesi arasında “ Viagra online Canada İç Hat Uçuşlarında Cenazelerin Taşınması Protokolü” imzalandı.  Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un makamında gerçekleşen protokol töreninde Başkan Mehmet Kocadon yanı sıra THY İzmir Kargo Müdürü N.Elif Yaylalı ve THY Bodrum Satış Müdürü Turan Yardımcı ile Bodrum Belediyesi Mezarlıklar Müdürü Mehmet Değermenci yer aldı.

Yapılan törende taraflar arasında imzaların atılmasıyla Türk Hava Yolları, Bodrum’dan cenazesini ücretsiz olarak Türkiye’nin herhangi bir iç hat uçuş noktasına taşıyacak olan cenaze sahiplerinden de en fazla 2 kişi olmak şartıyla %20 oranında uçuş ücretlerinde indirim uygulamasına da gidiyor.

Kocadon: “Hedefimiz; Bu Gibi Kolaylık Sağlayan Hizmetlerimizin Sayısını Artırmak”

Vatandaşların özellikle acılı günlerinde Bodrum Belediyesi olarak hep yanlarında olduklarını ifade eden Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, “Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. İmzaladığımız ve yürürlüğe girmiş olan protokol ile birlikte Bodrum’da cenazesi olan vatandaşlarımız, cenazesini, Bodrum Havalimanından Türkiye’nin herhangi bir yerine taşıyabilecek.” order diflucan Order Prozac dedi.

Türk Hava Yolları tarafından başlatılan cenaze taşıma işlemleri konusunda; Ankara, İzmir, Antalya ve Manisa Büyükşehir Belediyeleri olmak üzere şu ana kadar dört ilde gerçekleştirilen uygulamaya Bodrum Belediyesi de eklenerek beşinci nokta oldu. Bodrum ilçe belediyesi ile protokol imzalayan THY’in bu uygulamasında Bodrum, ilçe olarak da ilki temsil ediyor.

 

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.