enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

ÇYDD’NİN ÇOCUK ŞENLİĞİNDE GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

26.04.2015
0
A+
A-

 çydd 23 nisan şenliği (4)

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Bodrum Şubesi tarafından 19. çocuk şenliği düzenlendi. Şenlik renkli görüntülere sahne oldu.

buy Promethasin Bodrum Gündem Haber

Öğlen saatlerinde İskele Meydanında düzenlenen 19. Geleneksel Çocuk Şenliği renkli görüntülere sahne oldu. Değişik okulların öğrenci grupları tarafından hazırlanan sahne gösterileri izleyicilerin beğenisini kazandı.

Etkinlik hakkında gazetecilere açıklama yapan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Bodrum Şubesi Başkanı Nadiye Sarıtosun; ” Biz bu yıl şenliğimizin 19.’sunu düzenliyoruz. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 95. yıl dönümünü kutladık. Ülkenin dört bir yanında gelen ve savaşarak kurdukları bir meclis ama asıl savaş meclis kurulduktan sonra başlıyor Mustafa Kemal’in deyimiyle. Cehalet ve sefaletle savaş ve oda kazanılıyor. Atatürk ilke ve devrimleri ile Cumhuriyet kazanılıyor. Biz bu kazanımları unutturmayız. Düzenlediğimiz etkinlikle bu güzel çocukların bayramını kutluyoruz Generic Viagra purchase Furosemide ” ifadelerini kullandı.

Etkinlik alanında, değişik dans gösterilerinin yanı sıra, açılan stantlarda yüz boyama, resim yapma ve çocuklara yönelik çeşitli aktiviteler düzenlendi.

 

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.