enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

MUĞLA’NIN İLK İNTERAKTİF KÜTÜPHANESİ CAHİT ÖZVEZNECİ İLKOKULUNDA AÇILDI

28.05.2015
0
A+
A-

Untitled-10-9 yaş grubu çocukları ve velilerini gün içinde bir araya getirecek olan Konacık Cahit Özvezneci İlkokulu interakfit çocuk kütüphanesi ve eğitim atölyesi açıldı.

Bodrum Gündem Haber Fluoxetine online order Combivent online Fluoxetine price

Okuldan bağımsız olarak hizmet veren ve günün belirli saatlerinde bölgedeki çocukları ve ailelerini bir araya getirmeyi amaçlayan atölyede çeşitli aktiviteler düzenleniyor.

Okulun daha önce deposu olarak kullanılan bölümünün düzenlenerek interakfit çocuk kütüphanesi ve eğitim atölyesi haline dönüştürüldüğü yerin açılışına İlçe Milli Eğitim Müdürü emin Geçin’de katıldı.

Okul idaresi ile birlikte açılışı yapılan atölyenin eğitim öncesi dönemde çocuklara çok faydası olacağını ifade eden Emin Geçin şunları söyledi; “Velilerimiz çocuklarıyla buraya gelerek hoş vakit geçirecekler. Buranın daha evveliyatını da bildiğimiz için geldiğimiz nokta takdir edilecek bir nokta. Hayırlı olsun.” dedi.

Konuşmasının ardından atölyeyi gezen Geçin öğrencilerle birlikte hikaye dinledi. Projenin mimarı olan okulun müdür yardımcısı Latife Dağcı bu atölyenin Muğla genelinde bir ilk olduğunu belirterek şunları söyledi; “Bu benim uzun zamandır üzerinde çalıştığım bir projeydi. Kısmet bugüneymiş. İstanbul’da gördüğüm bir uygulamaydı. Bildiğim kadarıyla Bodrum hatta Muğla’da hiç yok. İnteraktif çocuk kütüphanesi çocuklara kitap okuma alışkanlığını sevdirmeyi amaçlıyor. Burada öğretmen yok sadece veliler var. Çocuklarımız ve velileri keyifli zaman geçirecekler. Burada 5 duyuya hitap eden çalışmalar yapacaklar.” dedi.

Dağcı, çocukları bilgisayar başından uzaklaştırarak biraz daha anne ve babalarıyla birlikte vakit geçirmelerini istediklerini söyledi.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.