enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

BODRUMLU ÜLKÜCÜ GENÇLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

05.06.2015
0
A+
A-

purchase Baclofen buy retin-a buy Kamagra Untitled-1Milliyetçi Hareket Partisi Bodrum İlçe Teşkilatı 5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinliği kapsamında çevre temizliğine dikkate çekmek için Yalıkavak’ta çöp topladılar.

Bodrum Gündem Haber

MHP Bodrum İlçe Başkanlığı Yalıkavak Mahalle Temsilciliği üyeleri ve gençlik kolları örnek bir etkinliğe imza attı. “En Büyük Çevrecilik, Mlliyetçiliktir” sloganı ile yola çıkan gençler, Yalıkavak Küdür plajında çöpleri temizledi. Düzenlenen etkinliğe MHP Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Tosun, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Bodrum Belediyesi MHP’li Meclis Üyesi Erdinç Tekinkaya ve partili gençler katıldı.

MHP Bodrum İlçe Teşkilatı Yalıkavak Mahalle Temsilciliği bünyesinde düzenlenen Dünya Çevre Günü etkinliklerine katıldıklarını ifade MHP Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Tosun şunları söyledi “5 Haziran Dünya Çevre günü arifesinde partimizin Yalıkavak Mahalle Temsilciliği’ndeki genç arkadaşlarımızın, bayanlarımızın bir araya gelip, Yalıkavak Pirezen (Küdür) Koyu’nda çevre duyarlılığına dikkat çekmek üzere bu etkinliği düzenlemiş bulunmaktayız. Esasında en büyük çevrecilik, milliyetçiliktir. Çünkü üzerinde yaşayacağımız vatan toprağının olmadığı, çevrenin ve doğanın olmadığı yerde Milliyetçilikten ve Milletten de bahsedemeyiz. Son zamanlarda Bodrum Yarımadamızda koyların ve doğal güzelliklerin tahrip edildiğini, ranta kurban edildiğini görüyoruz. Bir taraftan da vatandaşlar olarak doğayla ve çevreyle barışık bir ortamda yaşamadığımız, binlerce ton atık suyu denize bıraktığımız, bir çok bölgemizde atık su tesislerinin çalışmadığı bir Bodrum ile karşı karşıyayız. Eğer bizler Bodrum Yarımadası’nda yaşayanlar olarak dikkat etmezsek, ülkemize ve doğamıza sahip çıkmazsak, önümüzdeki yıllarda yarımadamızda yaşanamaz bir Bodrum Yarımadası ile karşı karşıya kalacağız. Vatandaşlarımızdan ricamız, lütfen çöplerinizi doğaya bırakmayın. Bugün bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen Yalıkavak Mahalle Temsilciğimize ve gençlerimize çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da MHP Bodrum İlçe Teşkilatını yaşamın her alanında, tüm sosyal faaliyetlerde görmeye devam edeceksiniz. Yalıkavak Mahalle temsilciliğimizin düzenlediği bu etkinlik bir başlangıçtır ve tüm mahallelerimizde bu tarz etkinliklerimiz devam edecektir.”

Ellerine eldiven takıp, sahilde çöp ve katı atıkları plastik torbalara dolduran gençler, daha sona topladıkları çöplerin de imha edilmesi için ilgili belediye yetkililerine teslim etti.Düzenlenen çevre temizliği etkinliği sonrası Yalıkavak Mahalle Temsilciliği tarafından gençler için mangal yakılarak, ikramlarda bulunuldu.

 

 

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.