Bodrum Gündem

KAPTANLIK KUPASI FİKRET ÜNLÜ’NÜN

28.07.2015
0
A+
A-
Untitled-1Bodrum Golf Kulübü’nde düzenlenen Bodrum Kaptanlık Kupası, Türkiye’nin golf tutkunlarını bir araya getirdi. İş dünyasının tanınmış simalarının kıyasıya yarıştığı turnuvada Kaptanlık Kupası’nı Fikret Ünlü kazandı.
Bodrum Gündem Haber
Bodrum Golf Kulübü’nde gerçekleşen Hüseyin Demirağ Kaptanlık Kupası’na Bodrum ve Türkiye’den çok sayıda golfçü ve golfsever katıldı.
Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve Bodrum Golf A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk, işadamı ve spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu gibi tanınmış isimlerin de katıldığı turnuva, akşam saatlerine kadar devam etti. 100 golfçünün katıldığı turnuvanın ödül töreni renkli anlara sahne oldu. Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan’ın da katıldığı ödül töreninde Hüseyin Demirağ Kaptanlık Kupasını eski bakanlardan Fikret Ünlü kazandı.
Dereceye girenlere ödüllerini Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Bodrum Golf A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk, eşi Nurten Öztürk, Bodrum Golf Kulübü Kaptanı Hüseyin Demirağ ve Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon verdi.
Bodrum Golf A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk, Hüseyin Demirağ Kaptanlık Turnuvası’nın Bodrum’a çok farklı bir hava getirdiğini belirterek şunları söyledi “Bu prestijli turnuvaya ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyduk. Türkiye’nin her yerinden birçok golfsever Bodrum’a geldi. Katılan, destek veren herkese, tüm ekibimize çok teşekkür ederim. Hemen her hafta kulübümüzde çok değerli turnuvalar düzenliyoruz. Bu durum bizi çok mutlu ediyor” dedi.
Bodrum Golf Kulübü Kaptanı Hüseyin Demirağ ise kendisinin ilk Kaptanlık Kupası’ndan dolayı çok heyecanlı olduğunu belirtti. Bir önceki kaptan Recep Dağlı’ya teşekkür eden Hüseyin Demirağ, bugünün kendisi için çok anlamlı olduğunu söyledi ve tüm katılımcılara teşekkür etti.
Daha sonra konuşan Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu ise Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk’ü golfe yaptığı yatırımlardan dolayı kutladı. Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon ise Bodrum’da golf turizminin her geçen yıl daha da geliştiğini belirterek; “ order Vermox bu yatırımlar sonucunda inanıyorum ki Bodrum 5 yıl içinde Antalya’yı geçecek” dedi.
BGTK Kaptanlık Turnuvası’nda dereceye giren isimler ise şöyle;
Premarin Fast shipping Hüseyin Demirağ Kaptanlık Kupası sahibi :
Fikret Ünlü
Minikler Kategorisi; order misoprostol
1. Turgut Akcan
2. Demir Kırımgeri
3. Emircan Şahan
Gençler Kategorisi;
1. Yılmaz Batan
2. Kaan Karaca
3. Derin Şerbetçioğlu
Bayanlar A Kategorisi;
1. Hülya Akar
2. Zeynep Başkaya
3. Aynur Kutal
Bayanlar B Kategorisi;
1. Esra Hergül
2. Hanne Demiriz
3. Zühra Kırımgeri
Erkekler A Kategorisi;
1. Lütfü Özalp
2. Hüseyin Boyacı
3. Richard Özatacan
Erkekler B Kategorisi;
1. Bora Arıcı
2. Erkan Akdemir
3. Emin İren
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.