enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

BAŞKAN KOCADON ULUSAL ve YEREL GÜNDEMDEN DÜŞMÜYOR…

BAŞKAN KOCADON ULUSAL ve YEREL GÜNDEMDEN DÜŞMÜYOR…
05.08.2015
0
A+
A-
mehmet_kocadon_eylül_2014 (12)KOCADON’UN ADINI KULLANARAK DOLANDIRICILIK İDDİASI!
Son bir kaç gün içinde Sözcü Gazetesinde çıkan ropörtajı ve Hürriyet Gazetesinde polemik yazıları ile tanınan Ahmet Hakan’ın köşesinde sorularını yanıtlayan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ulusal ve yerel gündemden düşmüyor. Başkan Kocadon’un ismi son olarak bazı kişilerce, adının kullanılarak dolandırıcılık yapıldığı iddiası ile gündemde kalmaya devam ediyor. Başkan Kocadon “Bu üç kağıtçılara aman vermesinler.” diyerek dolandırıcıları fark ettikleri anda mutlaka emniyet güçlerine yada zabıtaya bildirmelerini istedi. 
Bodrum Gündem Haber
Bodrum Belediyesi’nden yapılan açıklamada, son günlerde Bodrum genelinde bazı şahıs veya şahısların, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile Başkan Yardımcıları Taner Uslu, İsmail Altındağ, Kemal Orman ve Turgay Kaya’nın isimlerini kullanılarak para talep ettikleri yönünde şikayetler geldiği belirtildi.
taner uslu haziran bilgilendirme toplantısı (2)Açıklamanın devamında, vatandaşların Bodrum Belediyesi, Bodrum Belediye Başkanı ve Başkan Yardımcılarının adını kullanarak gerçekleşen bu tür talepleri dikkate almamasını uyarısı yapıldı.
Yaşanan sıkıntıyı gatecilere anlatan Kocadon, bu tür olayların özellikle yaz aylarında yaşandığını belirterek: cheap Clonidine “Özellikle yaz aylarının çok kalabalık olduğu dönemlerde, hem işletmelerde olsun, hem de şahıslar olsun benim adım kullanılarak yada akrabası olduğu söylenerek ya yemek yiyorlar, ya konaklıyorlar, yada para talepleri oluyor. Onun için bütün işletmeci arkadaşlarımıza otelcilerimize, gece kulübü sahibi arkadaşlarımıza, benim adımın geçtiği yerlerde çok dikkatli olmalarını, böyle bir şeyin olmayacağını söylüyorum. Zaten birşey olsa ben giderim kendi yemeğimi kendim yerim. Benim yakınım benim adımı kullanarak zaten yemek yemez. Böyle bir şeye ihtiyacı yok. Onun için çok dikkatli olmalarını rica ediyorum. Bu üç kağıtçılara aman vermesinler. Böyle bir şey olduğu zaman en yakın zabıtaya veya polise bilgi versinler” dedi.
Kocadon, olayla ilgili bir kaç telefon numarasını tespit ettiklerini ifade ederek, şöyle konuştu: order misoprostol “Konuyla ilgili bir kaç telefon numarası tespit ettik. Bu numaralar üzerinden emniyet güçleri ulaşamaya çalışıyor. Ben konuyla ilgili şikayetçi olduğumu dile getirdik. Böyle bir şey olamaz” Strattera online dedi.
Yorumlar

  1. fikret karataş dedi ki:

    GÜNDEMDEN DÜŞMEMESİ İÇİN AZAMİ GAYRET HARCANIYOR AMA BU KEZ DE ZAMAN GAZETESİNDEKİ HABER BİRAZ NAHOŞ GİBİ. SÖYLEDİKLERİ DOĞRUYSA HALEN GÖREVDE BULUNAN SAVCI VE HAKİMLERİN DİKKATİ BU OLAYA YOĞUNLAŞABİLİR.