enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

O BEBEK ve ANNESİ KOBANİ’DE TOPRAĞA VERİLECEK…

O BEBEK ve ANNESİ KOBANİ’DE TOPRAĞA VERİLECEK…
04.09.2015
0
A+
A-
Zahim-Kurdi,-oğulları-2-yaşındaki-Aylan-Kurdi-ve-3-yaşındaki-Galip-KurdiACILI BABA İKİ EVLADININ ve EŞİNİN CENAZELERİNİ MUĞLA ADLİ TIPTAN TESLİM ALDI!
Bodrum’dan çıktıkları umut yolculuğunda ölen 8’i çocuk 12 kişinin otopsileri tamamlandı ve cenazeleri teslim almaları için yakınları çağrıldı.
Bodrum Gündem Haber buy levonorgestrel
Bodrum’da dün 2 saat arayla denize açılan 2 ayrı lastik botta ölen 27 yaşındaki Zahim Kurdi, oğulları 2 yaşındaki Aylan Kurdi ve 3 yaşındaki Galip Kurdi ile kız bebek 9 aylık Hasal Zekeriya, 1.5 yaşında Zeynep Cafer, ikizi Abdullah Cafer, 7 yaşındaki Ahmet Haabi, 11 yaşındaki Tahara Cumhuriye, 11 yaşındaki Haydar Ahmet Ahi, 18 yaşındaki Macit Helli, 23 yaşındaki Zehra Muhsine ve 42 yaşındaki Emel Cerabi’nin Muğla Adli Tıp Kurumu’ndaki otopsileri tamamlandı. Cenazelerin teslim edilmesi amacıyla çağrılan yakınları Adli Tıp Kurumunun bahçesinde beklenmeye başlandı.
suriyeliler muğla gazetecilere saldırdıUluslararası haber ajansları, İngiliz yayın kuruluşu BBC, AP, Sun, Daily Mail ve Daily Telgraf gibi gazete ve ajans muhabirleri de, sabahın erken saatlerinden itibaren morg önünde ölenlerin yakınlarını beklemeye başladı. Bir süre sonra Muğla İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Adli Tıp Kurumu önünde önlem aldı. Gazetecilerin içeri girmemesi için kurumun bahçe girişi kapatıldı. İlerleyen zamanla birlikte ölenlerin yakınları da kuruma gelmeye başladı.
“BU ACILAR SON OLSUN”
Kıyıya vuran minik bedeniyle dünyayı üzüntüye boğan Aylan’ın babası Abdullah Kurdi, otopsi işlemlerinin yapıldığı Muğla Adli Tıp Kurumu’na geldi. Tercüman aracılığıyla açıklama yapan, faciada iki oğlu ile eşi Zahim Kurdi’yi yitiren ve kendisi de bitkin halde kıyıya ulaşan 40 yaşındaki Abdullah Kurdi, “Sonuç olarak yaşadığımız yerde savaş var. Savaştan kaçıp geldik. Burada bütün dünyanın bizi görmesini istiyoruz. Biz felaketi yaşamış olabiliriz. Bir sonraki felaketin yaşanmaması için önlemler alınmalı. Bu acılar son olsun” dedi.
KANADA’YI İSTEMEDİ, KOBANİ’YE DEFNEDECEK…
Eşini ve çocuklarını memleketi Kobani’de toprağa vereceğini söyleyen Abdullah Kurdi, “Ablam Kanada’da. Kanada yetkilileri beni aradı. Çocuklarımın ve eşimin buraya gömülmesini isteyip istemediğimi sordular. Kabul etmedim. Eşim ve çocuklarımı Kobani’ye defnedeceğim. Şu an bekliyorum. Cenazemi alacağım. Büyük acı içindeyim. Bu acı ve dramların biran önce dindirilmesini istiyoruz” diye konuştu.
Zahim-Kurdi,-oğulları-2-yaşındaki-Aylan-Kurdi-ve-3-yaşındaki-Galip-Kurdi-muğla-adli-tıpGÖZYAŞLARINI TUTAMADI…
Kıyıya vuran minik bedeniyle dünyanın dikkatini çeken Aylan’ın babası Abdullah Kurdi, otopsi işlemlerinin yapıldığı Muğla Adli Tıp Kurumu’nun girişinde uzun süre kimlik teşhis işlemi için bekledi. Teşhis işlemi sonrasında gözyaşlarını tutamayan acılı baba Kurdi’nin ağlamasını görüntüleyen gazetecilere yakınları tepki gösterdi.
SAHİPSİZ CENAZELER KİMSESİZLER MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEK… Order Furosemide
Çalışmaları yerinde izleyip koordinasyonunu sağlamak için Adli Tıp Kurumu’na gelen Muğla Vali Yardımcısı Ekrem Aylanç, kaçak yollarla Türkiye’yi terk etmek, ilkel araçlarla Yunanistan’a geçmek isteyen Suriye ve Irak vatandaşı 12 kişinin öldüğünü söyledi. Aylanç şöyle dedi:
“Otopsileri tamamlandı. 4 cenazenin yakınları burada. Dünya basınında yer alan iki çocuk bizim için büyük üzüntü olmuştur. Büyükşehir Belediyesi ve Valilik olarak koordineli bir şekilde cenazeleri ücretsiz olarak istedikleri yere götüreceğiz. 8 cenazenin yakını şu an için belli değil. 15 gün içinde cenazeler alınmazsa; kimsesizler mezarlığına defnedilecek. Tüm ekiplerimizin olağan kontrolleri sürüyor.”
Bodrum’da yaşanan olayda kız kardeşi ile 2 yeğenini kaybettiğini ve şans eseri sağ kurtulduğunu anlatan Iraklı Yusuf Sarhan Hasan ise yaşamını yitiren ailesinden 3 kişinin cenazesini teslim almak için Muğla Adli Tıp Kurumu’na geldi.
Otopsi işlemi biten cenazeler yakınlarına teslim edilecek.

Order Natrexone

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.