enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

SELDEN ETKİLENEN İŞLETMELERE DESTEK VERİLECEK…

SELDEN ETKİLENEN İŞLETMELERE DESTEK VERİLECEK…
01.10.2015
0
A+
A-

Propranolol 80mg Retin-A cream bodto-ve-esnaf-odasından-çağrıSELDEN ETKİLENEN İŞLETMELERE BODRUM TİCARET ve ESNAF ODASINDAN ÇAĞRI…

Bodrum Ticaret Odası ve Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanları 22 Eylül Salı günü İlçemizde yaşanan sel felaketi sonrası işletmelerinin yaralarının sarılması için Muğla ‘da 29 ve 30 Eylül 2015 tarihlerinde bir dizi temaslarda bulundu.

Bodrum Gündem Haber purchase Cialis

Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut S. Kocadon, BODTO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Akkaya ve Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Başeymez, Muğla Valisi Amir Çiçek, Muğla Vergi Dairesi Başkanı Hüseyin Bayar, Muğla Defterdar Yardımcısı Mehmet Yavuz Özmen, Muğla KOSGEB İl Müdürü Uygar Köse, Muğla Sosyal Güvenlik İl Müdürü Necmettin Öz’ü makamlarında ziyaret etti.

Kendilerine selin yarattığı zararla ilgili raporlar sunulurken, yaşanan sel felaketi sonucu işletmelerin sorunları ve çözümü için yapılması gereken çalışmalar konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

bodto-ve-esnaf-odasından-çağrı-2DESTEK ALABİLMEK İÇİN TUTANAKLAR ÇOK ÖNEMLİ…

Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut S. Kocadon ve Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Başeymez yaptığı ortak açıklama ile işletmelerin sel nedeniyle yaşadığı mağduriyeti ve iş kayıplarını başta Bodrum Kaymakamlığı, Bodrum Jandarma Komutanlığı, Bodrum Emniyet Müdürlüğü ve İtfaiye Amirliğine başvurarak bildirmesi gerektiğini söyledi. Gelecek dönemde bölgemiz için uygulanacak desteklerde yapılan başvuru ve tespit tutanaklarının oldukça önemli olduğu vurgulandı.

Yapılan ziyaret ve temaslar sonucunda işletmelerin yapması gereken işlemler ve destekler hakkındaki bilgiler önümüzdeki günlerde netlik kazanacak ve üyelerle paylaşılacağı ifade ediliyor.

bodto-ve-esnaf-odasından-çağrı-1MÜKELLEFLER MÜRACAATTA BULUNACAK…

Maliye Bakanlığı’nın verdiği karar ile sel felaketi nedeniyle Bodrum Vergi Dairesi mükelleflerinin Bodrum Vergi Dairesine, yaşadığı mağduriyeti tespit eden, beyan ve tahakkuklarının ileriki döneme ertelenmesini talep eden bir dilekçe ile başvurmalarını, yapılan başvuruların değerlendirilip mücbir sebep sayılarak vergi usul kanununa göre gerekli düzenlemenin yapılacağı belirtildi.

bodto-ve-esnaf-odasından-çağrı-3

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.