enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

MURAT DERELİ CİNAYETİNDE KATİLLERE TOPLAM 55 YIL HAPİS CEZASI VERİLDİ

MURAT DERELİ CİNAYETİNDE KATİLLERE TOPLAM 55 YIL HAPİS CEZASI VERİLDİ
08.10.2015
0
A+
A-

MURAT-DERELİ-CİNAYETİMurat Dereli cinayeti ile ilgili duruşmada karar çıktı; aralarında kız kardeşi ve eniştesinin de olduğu 3 kişi tutuklandı, yargılanan 2 kişi ise beraat etti.
buy Plan B online Bodrum Gündem Haber
order methotrexate methotrexate no prescription Bodrum’da geçtiğimiz yıl vahşice öldürülen, Gündoğan Mahallesi eski Gölköy mevkiindeki dağlık arazide elleri ayakları bağlanmış ve kafasına poşet geçirilmiş halde bulunan Murat Dereli’nin ölümü ile ilgili dava sonuca bağlandı.

Bodrum Ağır Ceza Mahkemesinde görülen son duruşmada, Murat Dereli cinayetinin sanığı olarak yargılanan, aralarında annesi ve kız kardeşlerinin de olduğu 5 sanıktan, H.D.E., S.E. ve R.K ağır hapis cezalarına çarptırılırken, F.D ve M.D. adlı sanıklar ise beraat etti.

Gündoğan Mahallesi eski Gölköy mevkiindeki dağlık arazide elleri ayakları bağlanmış ve kafasına poşet geçirilmiş halde bulunan Murat Dereli’nin cinayeti ile ilgili Dereli’nin eniştesi S.E, kız kardeşleri H.D.E. ile M.D, annesi F.D ve R.K. gözaltına alınmıştı.

5 şüpheliden anne F.D. serbest bırakılırken, diğerleri tutuklandı. Şüpheliler hakkında “kasten adam öldürme ve yakın akrabayı öldürme” suçlarından ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istemiyle dava açılmıştı. Bodrum Ağır Ceza Mahkemesinde görülen önceki günkü son duruşmada karar çıktı. Murat Dereli cinayetinin sanıklarından eniştesi S.E 12 yıl, kız kardeşi H.D.E 18 yıl, ve R.K ise 25 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Annesi F.D ile ablası M.D. beraat etti.

Sanıklardan R.K. duruşma salonunda çıkışı esnasında Ağır Ceza Mahkemesi Heyetine hitaben tehdit ve hakaretlerde bulunması üzerine hakkında tutanak tutuldu. R.K. jandarma ekiplerince güçlükle sakinleştirilerek salondan çıkartıldı.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.