Bodrum Gündem

BU YAT TAM 1 MİLYAR LİRA…

BU YAT TAM 1 MİLYAR LİRA…
14.10.2015
0
A+
A-
Ünlü-Rus-milyarder-Andrey-Igorevich-Melnichenko-1Ünlü Rus milyarder Andrey Igorevich Melnichenko’nun Superyacht ‘A’ isimli dünyanın en pahalı dördüncü yatı Bodrum açıklarına demir attı.
generic Retin-A Bodrum Gündem Haber cheap Cialis Professional
Sabah saatlerinde Yunanistan’ın Simi Adasından Bodrum’a gelen 120 metre uzunluğundaki, dünyanın en lüks 4. yatı olarak kabul edilen yat Bardakçı Koyu açığına yanaştı. Almanya’nın Blohm OSS Tersanesinde üretilen, 18 metre enindeki sekiz katlı süperyatta sualtı izleme odası da bulunuyor. 20 misafir kapasiteli dev teknede, 54 kişiden oluşan mürettabet görev alıyor. Cruise modunda saatte 18 deniz mili hızla yol alan lüks tekne, saatte 24 deniz mili hıza ulaşabiliyor. Fiyat ise 326 milyon dolar, yani 1 milyar Türk lirasından fazla.
Ünlü-Rus-milyarder-Andrey-Igorevich-MelnichenkoGörenlerde merak uyandıran lüks yatın sahibi Andrey Igorevich Melnichenko’nun Ege turuna çıktığı öğrenildi.
Lüks yatların her geçen yıl biraz daha fazla oranda Bodrum’u tercih etmeleri ile ilgili görüşlerini aldığımız Bodrum Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Arif Yılmaz şunları söyledi:
“Bodrum onlar için bulunmaz bir yer, bu bir tesadüf değil. Birincisi, bu yatlarla gezenler istedikleri an, kendilerini kimsenin rahatsız etmeyeceği ıssız sessiz koyları hala bulabiliyorlar. İkincisi, İçmeler ve Tavşanburnu’ndaki yat imalatından dolayı her türlü yedek parça, marin servis konusunda çok ciddi bir alt yapı var. Üçüncü olarak da, Bodrum ve Yarımada genelinde eğlence hayatında onlara hitap edebilecek çok iyi kulüpler var. Dolayısıyla gelmemesi için bana göre hiçbir sebep yok”
Yılmaz bu sene ayrıca, daha ufak boydaki yatları okyanus aşırı denizlere taşıyan transfer gemilerinin de sık sık Bodrum’da demirlediğini hatırlattı.

buy isotretinoin

Yorumlar

  1. serdar Anlağan dedi ki:

    …BODRUM SÜPER!….bi tek bebek ölüleri vuruyor plajlara, o da şey değil yani!…Sıkıntı yok!