enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

HASTANE PERSONELİ TERÖR SALDIRISINI PROTESTO ETTİ…

HASTANE PERSONELİ TERÖR SALDIRISINI PROTESTO ETTİ…
30.10.2015
0
A+
A-
bodrum hastane personeli terör açıklaması (2)Bodrum Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Oğuz Şahin ile hastane personeli, sağlık kuruluşlarına yönelik terör saldırılarını protesto etti.
Bodrum Gündem Haber Retin-A no prescription get Valtrex
Bodrum Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Oğuz Şahin, hastane önünde yaptığı açıklamada, “Haziran ayından bu yana tırmanışa geçen saldırılarıyla, genç, yaşlı, çocuk bebek demeden tüm halkı hedef alan eli kanlı terör örgütü, sağlık çalışanlarına, ambulansla ve hastanelere yönelik alçakça saldırına devam ediyor” dedi.
3 sağlık çalışanının terör örgütünün gerçekleştirdiği alçakça saldırılarda hayatını kaybettiğini ifade eden Şahin, açıklamasında şunları söyledi:
Viagra online Australia “Aile hekimimiz Dr. Abdullah Biroğul memleketi Diyarbakır’da, sağlık memurumuz Eyüp Ergen ve ambulans şoförü Şeyhmus Dursun memleketleri Şırnak’ta uğradıkları silahlı saldırı sonucu şehit edildiler. Onlarca çalışanımız alıkonuldu, ambulanslarımıza, hastanelerimize ateş edildi”
bodrum hastane personeli terör açıklaması (1)TERÖRİSTLER BÖLGEDE SAĞLIK HİZMETLERİ AKSATILMAYA ÇALIŞIYOR…
Bölgede estirilen terör havasıyla sağlık hizmetlerinin aksatılmaya çalışıldığını kaydeden Şahin, “Son olarak Hakkari Şemdinli’deki Devlet Hastanemiz bombalı saldırı sonucunda neredeyse kullanılamaz hale getirildi. En büyük zararı Şemdinli’de bizlerden sağlık hizmet bekleyen halkımız gördü. Vatandaşımızın en temel haklarından olan sağlık hakkının engellemesine yönelik bu çirkin saldırıları planlayanları ve gerçekleştirenleri şiddetle lanetliyoruz. Tek amaçları hayat kurtarmak, insanımızın sağlığına hizmet etmek olan çalışanlarımızın bu tür saldırılara maruz kalması asla kabul edilemez. Sağlık hizmetlerini engelleyerek devlet kurumlarını itibarsızlaştırmayı amaçlayan bu saldırılar en çok da bölge insanımıza zarar vermekte, onların en temel ve en doğal insani hakkı olan sağlık hizmetlerine ulaşımını güçleştirmektedir. Çalışanlarımızın ve masum insanların hayatlarına kastedilerek gerçekleştirilen bu eylemler, terör örgütünün insani değerlerden ne kadar uzaklaştığının da kanıtı niteliğindedir. Hiçbir dinde, hiçbir kültürde yeri olmayan acizlik göstergesi bu saldırılar ve bu çağ dışı anlayış, dünya medeniyetine önderlik etmiş bu topraklarda kendine yer edinemeyecektir” dedi.
TERÖR DEĞİL, KARDEŞLİK DİYENLER KAZANACAK…
Hastanelerde çalışanların güvenliği için gereken tedbirlerin alındığına işaret eden Şahin, şunları kaydetti:
“Güvenlik güçlerimiz terör örgütüne yönelik operasyonlarına aralıksız devam ediyor. Ancak unutmayalım ki teröre karşı en büyük cevap, en büyük mücadeleyi birlik ve beraberlik içinde hareket ederek, birbirimize sımsıkı kenetlenerek verebiliriz. Bizler tüm engellemelere rağmen, din, dil, ırk ayrımı gözetmeden insanımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu topraklarda binlerce yıldır kardeşçe yaşayan insanımızın sağlığını daha ileriye taşıma gayreti içinde olacağız. Terör bizi asla yıldırmayacak ve asla amacına ulaşamayacaktır. “Terör değil kardeşlik diyen gönüller, şifa eller veren kazanacak”
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.