Bodrum Gündem

CHP’Lİ KADINLAR ŞENLİK HAVASINDA KADIN KOLLARI BAŞKANI SEÇTİLER…

12.12.2015
0
A+
A-

chp kadın kolları başkanlık seçimi (74)CHP Bodrum İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’nın gerçekleştirilen kongresinde, tek aday olan Emel Çakaloğlu oy birliği ile Kadın Kolları Başkanlığına seçildi.

Clonidine without prescription Çiçek Bozoğlu/Bodrum Gündem

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolları Başkanlığı, kongre heyecanı yaşadı. Bodrum Belediyesi Nurol Kültür Merkezinde gerçekleştirilen kongreye CHP Muğla Milletvekili Akın Üstündağ, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, İlçe Başkanı Recai Seymen, yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’nın gerçekleştirilen kongresinde divan heyetinin seçimin ardından eski dönem Kadın Kolları başkanı Ender Taşören başkanlık dönemine ait faaliyet raporunu okuyarak Bodrum’da yapılanlarla ilgili tespitlerini paylaştı. Daha sonra sırasıyla Divan Başkanı Müjgan Gürkan, ilçe Başkanı Recai Seymen, milletvekili Akın Üstündağ, Bedriye Gürkan, Nuran Yüksel, Nesrin Özalın, Sevinç Gözügenci, Nazmiye Halvasi, belediye başkanı Mehmet Kocadon, kadın kolları il başkanı Belkıs Bozacı ve Kadın Kolları başkan adayı Emel Çakaloğlu birer konuşma yaptılar.

“Eğer Arkanızda Sağlam, Dik Duran, Eğilmeyen Bir Kadın Yoksa Seçim Kazanmanız Çok Zordur.”

chp kadın kolları başkanlık seçimi (6)Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, ilçe kadın kolları kongresinde yaptığı konuşmada, her daim kadınların yanında olacağını, onlar olmazsa yarımadada hiçbir eve girilemeyeceğini ve partinin oylarının bu kadar yüksek olmayacağını ifade etti. Kocadon konuşmasına şöyle devam etti “Ben defalarca seçimlere girip çıkıyorum. Fakat bildiği bir şey var. Eğer arkanızda sağlam duran, dik durna, eğilmeyen bir kadın yoksa seçim kazanmanız çok zordur. Onun için kadınlarımızın özellikle son seçimlerde yapmış olduğu sergiledikleri performansa bil fiil şahidim. Bodrum’da son seçimlerde kadınlarımızın yaptığı seçim çalışmasına baktığımızda, özellikle oylarımızın düşük olduğu bölgelerde müthiş bir sevinç yaşattılar bize. Çünkü onlar inanarak mücadele ediyorlar. Yapmış oldukları mücadeleyi ben Bodrum Belediye Başkanı olarak çok takdir ediyorum. Her zaman söylediğim gibi bütün seçimler ve başarılar kadınlarımızın eseridir. Bazen eleştiriliyorum, diyorlar ki ‘başkan kadın kollarına neden bu kadar çok yardım ediyor? Niye bu kadar çok bunlarla ilgileniyor?’ Bunlar olmazsa b evlere nasıl gireceğiz arkadaşlar. Ya da onlar olmazsa Mehmet Kocadon bu kürsüye çıkıp nasıl konuşacak? Çünkü Mehmet Kocadon da bir kadının eseri. Onu da bir anne dünyaya getirdi. Onun için hep yanlarında olmaya devam edeceğim. Yeni seçilecek kadın kolları başkanına ve yönetimine burada söz veriyorum; nasıl çalıştıysak birlik beraberlik içinde bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. “

Son olarak Kadın Kolları Başkan Adayı Emel Çakaloğlu kürsüye çıkarak bir konuşma yaptı. Çakaloğlu, kendilerini bekleyen zor koşulların farkında olarak göreve talip olduğunu dile getirerek başladığı konuşmasını şöyle sürdürdü “ buy Vermox online chp kadın kolları başkanlık seçimi (33)Bizim önceliğimiz ve hedefimiz tüm kadın, aile ve ülke sorunlarına elimizden geldiği kadar çözümleri için katkıda bulunmak. Birlikten kuvvet doğar. Hepiniz bu partinin değerli üyelerisiniz. Beklentim hepinizin birlikte olması, emeğimizi birleştirerek tek yürek olmak, yapılacağı umulmayan icraatı gerçekleştirip partimize olumlu katkıda bulunmak. “ Emel Çakaloğlu konuşmasının devamında yarımadada kadın kolları olarak yapacakları faaliyetlerle ilgili bilgi verdi.

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolları Başkanlığı kongresinde Emel Çakaloğlu’nun tek aday olmasından dolayı, açık usul oylama yapılması yönündeki delegelerden gelen talep olumlu bulunarak el kaldırarak yapılan açık oylama yapıldı. Yapılan oylamada oy birliği ile Emel Çakaloğlu CHP Bodrum Kadın Kolları Başkanı olarak seçildi. Başkan seçilmesi ile ilgili olarak konuşan Emel Çakaloğlu, çok mutlu ve heyecanlı olduğunu söyledi. Çakaloğlu “Açık oylama yapıldı bildiğiniz üzere, siz de gördünüz. Bütün arkadaşlarımın desteğini arkamda hissetim. O kadar gurur duydum, o kadar mutlu oldum ki onlarla beraber her zaman el ele Cumhuriyet Halk Partisi için bir şeyler yapmaya çalışacağız, yükseltmeye çalışacağız.” Dedi.

CHP Bodrum Kadın Kolları Yeni Dönem Yönetim Kurulu Listesi şöyle;

Başkan cheap Cialis Soft

Emel Çakaloğlu

Yönetim Kurulu Asil Üyeleri

Semahat Berber, Gülçin Kadıköy, Aylin Öcal, Fatma Şahbaz, Zeynep Tokmak, Sabriye Cengiz, Sevgül Yıldırım, Şerife İren,

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri

Nuray Ünal, Saliha Toprak, Sevgi Özçelik, Güzel Okanlar, Taylan Keser, Nuray Berberoğlu, Umut Özdoğan, Nurgül Tarım

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.