Bodrum Gündem

ŞEKERBANK’TAN BODRUMLU ESNAFA BEŞ YILDIZLI DESTEK PAKETİ

21.12.2015
0
A+
A-

cheap doxycycline ESNAF-ODASI-ŞEKER-BANKŞekerbank Bodrum Şubesi ile Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası arasında ‘Turizme Beş Yıldızlı Destek Paketi’ kapsamında protokol imzalandı.

Buy cheap Accutane Çiçek Bozoğlu/Bodrum Gündem cheap Viagra online

Şekerbank Bodrum Şube Müdürü Petek Atalay ile Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan Başeymez arasında imzalanan protokol çerçevesinde; bölgede bulunan ve turizm sektöründe faaliyet gösteren tüm işletmelerin, yaz sezonuna hazırlanırken gerekli tüm finansman ihtiyaçlarının ‘Turizme Beş Yıldızlı Destek Paketi’ kapsamında karşılanması hedeflenmekte.

Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan Başeymez, Şekerbank ile yapılan protokol ile ilgili olarak şunları söyledi “Şekerbank’la geçen yıl bir protokol yaptık bildiğiniz gibi. Süremizi yine bu yıl uzatıyoruz. Sağ olsun Petek hanım bu konuda bize her zaman destek verdi. Ayrıca yine Petek hanımın bizlere yardımcı olduğu bu ‘Ustalara Saygı Takvimini” hazırladık. Bize verdiği desteğe sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum.

Protokol imza töreninde konuşan Şekerbank Bodrum Şube Müdürü Petek Atalay; “Geçen yıl başkanımla yaptığımız protokolden sonra bizlere destekleri çok oldu. Biz de esnafa destek olmaya çalıştık. Bu yılda inşallah böyle devam edecek. Takvimde de bir katkımız olduğu için çok mutluyuz. İnşallah seneye de bir katkımız olur. Bu paketle işletmelere, yeni sezona hazırlanırken sadece kredi değil hem finansman hem de destek hizmetleri içeren bankacılık çözümleri sunuyoruz. Paket sayesinde işletmeler, kendi ihtiyaçlarını karşılarken, yerel tedarik zincirleri üzerine yayılacak dinamizm ile sektörün bölgesel ekonomiler için katma değer üretme gücünü de yükseltebilecek” dedi.

 

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.