Bodrum Gündem

BİTEZ KADINLAR KAHVESİNDE KAHVE HAZIR, MUHABBETE BEKLENİYORSUNUZ…

12.01.2016
0
A+
A-

buy Cytotec cheap Premarin Valtrex online IMG_1467Bitezli kadınlar kendilerine zaman ayıracakları, muhabbet edecekleri ve hobilerini gerçekleştirecekleri Kadınlar Kahvesinin Bitez Köy İçindeki yeni mekanında bir araya geldiler.

Çiçek Bozoğlu/Bodrum Gündem

Nilgün Özer Kösedağ tarafından işletilmeye başlanan Bitez Kadınlar Kahvesi’nde taze yapılmış kek ve kurabiye eşliğinde sohbet etme imkanı bulan kadınlar, açılan yeni mekandan memnun olduklarını ifade ettiler.

1966 İstanbul doğumlu Nilgün Özer Kösedağ, iki yıl önce kendi tercihi ile İstanbul’dan Bodrum’a gediğini ve Bitez’de yaşamayı tercih ettiğini ifade etti. Kösedağ, “2 yıldır çok isteyerek, tercih ederek Bodrum’da yaşamaya başladım. Daha sonra buranın güzel insanları ile bir arada olabileceğimiz, güzel kadınları ile bir arada olabileceğimiz bir yer olsun istedim” dediği konuşmasına şöyle devam etti “ Kitap okuyabileceğimiz, el işlerimizi, hobilerimizi gerçekleştirebileceğimiz, oyun oynayabileceğimiz, toplantılar yapabileceğimiz kadınlara ait bir yer olsun istedim. Birlikte gelişelim, farkındalık sahibi olalım ve tüm bu gelişmeyi birlikte konuşalım, çocuklarımızı anlatabilelim istedik.” Bitezli kadınlar tarafından daha önce kapanan Kadınlar Kahvesinin yeniden açılması için imza kampanyaları yapıldığını fakat yapılan bu çalışmaların olumlu sonuçlanmadığına değinen Nilgün Özer Kösedağ “ Çok da talep gören bir konuydu bu. Ben imza kampanyalarına tanık olmuştum eski Bitez Kadınlar Kahvesinin açılması yönünde. Bu gerçekleşmeyince neden kendimiz yapmayalım dedik. Bana ait diye bir şey değil, tüm kadınlara ait bir yer olsun istedim. Hepimizin yeri olsun, hepimize hayırlı olsun diye düşündüm. Bekliyorum herkesi. Birlikte kitap okuyalım, oyunlar oynayalım, muhabbet edelim. Kahve hazır, muhabbetinizi de bekliyoruz. “ diyerek kadınları birlikte zaman geçirmek üzere kahve içmeye davet etti.

Kadınlar Kahvesinde bir araya gelen Bitezli kadınlar tavla ve okey oynayarak eğlenceli saatler geçirdiler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.