Bodrum Gündem

KAYMAKAM DR.GÖDEKMERDAN YARALI POLİSİ HASTANEDE ZİYARET ETTİ..

KAYMAKAM DR.GÖDEKMERDAN YARALI POLİSİ HASTANEDE ZİYARET ETTİ..
19.01.2016
0
A+
A-

Bodrum Kaymakamı Dr.Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Emniyet Müdürü Can Candaş ve Bodrum Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Oğuz Şahin (1)

Bodrum Kaymakamı Dr.Mehmet Gödekmerdan, Konacık Mahallesinde bulunan Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü polis lojmanında elektrik kontağından dolayı çıkan yangında yaralanan Polis Memuru Ahmet Aksu’yu ziyaret etti. order Combivent fast delivery professional Viagra

order Premarin online Fatih Bozoğlu/Bodrum Gündem

17 Aralık Pazar günü sabah saatlerinde evde tek başına ve uykuda olduğu sırada yangına yakalanan ve vücudunun çeşitli yerlerinde ikinci derece yanıklar meydana gelen polis memuru Ahmet Aksu’nun tedavisi Bodrum Devlet Hastanesinde devam ediyor.

Bodrum Kaymakamı Dr.Mehmet Gödekmerdan ve Bodrum Emniyet Müdürü Can Candaş ile birlikte yaralı polis Ahmet Aksu’yu hastanede ziyaret ederek, durumu hakkında Bodrum Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Oğuz Şahin’den bilgi aldılar.

Dr.Gödekmerdan Ahmet Aksu’ya geçmiş olsun dileklerinde bulunurken, maddi kayıplarının bir önemi olmadığını, önemli olan Aksu’nun sağlığına kavuşması olduğunu söyledi. Kaymakam Dr.Gödekmerdan şöyle konuştu; “Polis arkadaşımızın evinde yangın çıktı. Kendisini zor dışarı atmış. Bir miktar elinde ve yüzünde yanıklar var. Evinde de hasar oldu. Eşyaları yandı. Emniyet Müdürlüğümüz yeniden bakım onarım için çareler arayacak, ama önemli olan memurumuzun sağlığı. İnşallah doktorlarımız sayesinde sağlığımıza kavuşacak. Ondan sonra da görevine başlayacak diye umuyoruz. Ben kendisine, ailesine ve emniyet teşkilatımıza da geçmiş olsun.”

Bodrum Kaymakamı Dr.Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Emniyet Müdürü Can Candaş ve Bodrum Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Oğuz Şahin (2)BODRUM BELEDİYESİ LOJMANIN TAMİRATINI ve BAKIMINI YAPACAK…

Bodrum Emniyet Müdürü Can Candaş ise binanın tahliye edildiğini ve Bodrum Belediyesi tarafından tamir ve bakımının yapılacağını söyleyerek şu bilgileri verdi; “Bina tahliye edildi, binanın yeniden boyası badanası yapılarak kullanılır hale getirilecek. Süreç içinde bizde arkadaşımızın eşyalarını da tamamlayarak evini eskisi gibi yaşanabilir hale getireceğiz. Bizim için Ahmet arkadaşımızın sağlığı önemli, ilk etapta sağlığına kavuşmasını diliyoruz. Bu anlamda doktorlarımız gerekli olan tedaviyi yapıyorlar. Umut ediyorum en kısa zamanda eski düzenine ve sağlığına kavuşacaktır.”

TEDAVİ SONUCU YANIK İZİ KALMAYACAK…

Bodrum devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Oğuz Şahin yanık vakası olduğu için enfeksiyonlara açık halde olduğunu ve onun tedavisini yaptıklarını belirterek şu bilgileri verdi; “Genel cerrahi uzmanımız Dr.Metin Özer tarafından tedavisinin yapılıyor. Birkaç gün daha bizde kalacak. Tedavisi tamamlandıktan sonra da taburcu edeceğiz. Hastamız şu anda iyi, bir problemimiz yok.”

Başhekim Dr.Şahin ikinci derece yanık olduğunu ve yapılan tedavi sonucu hiçbir iz kalmayacağını da sözlerine ekledi.

Bodrum Kaymakamı Dr.Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Emniyet Müdürü Can Candaş ve Bodrum Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Oğuz Şahin (5)KAYMAKAM DİĞER HASTALARI ZİYARET ETTİ…

Polis Memuru Ahmet Aksu ise Bodrum Kaymakamı Dr.Mehmet Gödekmerdan ve Bodrum Emniyet Müdürü Can Candaş’ın ziyaretinden dolayı çok mutlu olduğunu, olay anı ile ilgili hiçbir şey hatırlamadığını söyledi.

Bodrum Kaymakamı Dr.Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Emniyet Müdürü Can Candaş ve Bodrum devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Oğuz Şahin polis memurunun ziyaretinin ardından hastanede yatarak tedavi gören diğer hastaları da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.