Bodrum Gündem

KOCADON TÜM ADAYLARA EŞİT MESAFEDE…

25.01.2016
0
A+
A-

 muhtarlar toplantisi (1)

2016 yılının ilk muhtarlar toplantısı Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un katılımıyla Konacık’ta yapıldı.

Bodrum Gündem Haber

Konacık Şelale Kafe’de, Konacık Mahalle Muhtarı Zekeriye Kayacan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un yanı sıra Bodrum Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Altındağ, Taner Uslu, Kemal Orman, Turgay Kaya, Bodrum Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Cemil Gündüz ve ilçe genelindeki muhtarlar katıldı.

Başkan Mehmet Kocadon, toplantıda yaptığı konuşmada, Bodrum Belediyesi ekiplerinin planlar dahilinde çalışmaları sürdürdüğünü ifade ederek, price of doxycycline “Ekiplerimiz çalışmalara aralıksız devam diyor. Tabi mevsimsel şartları göz önünde bulundurarak planlamalarımızı yapıyoruz. Yaz sezonuna girmeden özellikle yeni asfalt şantiyesiyle birlikte yoğun bir çalışma programı başlayacak. Yeni şantiyede saatte yüz ton asfalt üretilecek bu da 5 kamyon asfalt demek. Asfalt üretimimiz yaklaşık 2 katına çıkacak. Alt yapısı tamamlanan yolları sıcak asfalt yapacağız. Bodrum merkez başta olmak üzere birçok bölgede çalışmalarımız devam edecek.” where to buy Indocin dedi.

muhtarlar toplantisi (6)Muhtarların taleplerini de dinleyen Başkan Kocadon, ilgili birim müdürlerine gerekli talimatları vererek, Viagra Gold no prescription “Bizim yetkimiz içerisinde olan konuları hızla hallediyoruz. Ekiplerimiz de çalışmaları hızla sürdürüyorlar.” dedi.

Başkan Mehmet Kocadon ayrıca Bodrum Belediye Meclisi’nin aldığı kararla kurulan yeni mahalleler ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak, “14 yeni mahallenin 11’inde, 6 Mart 2016 günü seçim gerçekleşecek. Ortakent-Yahşi, Göltürkbükü ve Yalı mahallelerinin muhtarlık seçimleri ise bir sonraki yerel seçimlerde yapılacak. Bu süreçte aday olan herkese başarılar diliyorum. Biz tüm adaylarımıza eşit mesafedeyiz. Yeni mahallelerimiz hayırlı uğurlu olsun.” şeklinde konuştu.

ETİKETLER: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.