Bodrum Gündem

KİMİ YALNIZ, KİMİ SEVGİLİSİ İLE…

14.02.2016
0
A+
A-
oasis sevgililer günü (14)
14 Şubat Sevgililer Günü sevdanın kenti Bodrum’da kimi sevgilisi ile kimisi de yalnız bir şekilde çeşitli etkinliklerle kutladı.
Bodrum Gündem Haber buy Levitra
Bodrum merkezinde, barlar sokağında ve OASİS AVM’de bulunan birçok kuruluş düzenledikleri partiler ile sevgililer gününü kutladılar. Bodrum çarşıda özellikle kuyumcular sokağında bulunan işyerleri hem Cumartesi, hem de Pazar günü geç saatlere kadar açık kalarak hediye almak isteyenlere hizmet verdiler.
order Asacol oasis sevgililer günü (22)KEMAN, ÇELLO ve DANS...

Asacol online

OASİS Alışveriş ve Kültür Merkezinde Sevgililer Günü nedeni ile sokak partisi düzenlendi. Sokakta varillerde ateş yakılıp sıcak şarap ikram edildi. Dans ve müzik gösterileri ile çeşitli gösteriler düzenlendi. Çello, keman ve Dj müzikleri ile izleyenler güzel saatler geçirdiler. Etkinliklere, Seashine Dans ve sanat atölyesi, Semra Canat sirtaki, Marmara koleji öğrencileri destek verdi.
OASİS’in gelenekselleşen ve her sene Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan sokak partisi yaklaşık üç saat sürdü.
yalnızlar partisi palaYALNIZLAR PARTİSİ…
Bodrum’un önemli mekanlarından birisi olan Pala’da ise oldukça ilginç bir etkinlik gerçeleştirildi. Olanı var, olmayanı var sloganı ile düzenlenen “Yanlızlar Partisi”nde ise etkinliğe katılanlar bir birleri ile sohbet ederek, oldukça eğlenceli zaman geçirdiler.
Sevgililer 14 Şubat günüde, diğer günlerde olduğu gibi sevgi ve hoşgörünün kenti Bodrum’da deniz kıyılarına akın ettiler. Sabah kahvaltısının ardından da, el ele dolaşarak ve birbirleri ile sohbet ettiler.
ETİKETLER: ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.