Bodrum Gündem

DEMİRALP “SADECE SEÇİM ZAMANI DEĞİL, SEÇİMDEN SONRADA ÜYELERİMİZİ ZİYARET EDİYORUZ”

DEMİRALP “SADECE SEÇİM ZAMANI DEĞİL, SEÇİMDEN SONRADA ÜYELERİMİZİ ZİYARET EDİYORUZ”
17.02.2016
0
A+
A-

İçerikAk Parti ilçe Başkanı Çiğdem Demiralp Bodrum genelinde yapılan üye güncelleme çalışmalarında sona gelindiğini açıkladı. Saha çalışmalarına katılan Demiralp, sadece seçim zamanı değil, seçimden sonrada üyelerini ziyaret ettiklerini ifade etti.

pattern baldness treatment Premarin Bodrum Gündem Haber misoprostol buy

Ak Parti ilçe Başkanı Çiğdem Demiralp Bodrum genelinde yapılan üye güncelleme çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini ve çalışmaların Şubat sonuna kadar tamamlanacağını açıkladı. Yapılan çalışmalarla ilgili kısa bir açıklama yapan Demiralp şu ifadelere yer verdi “Yaklaşık iki aydır üye güncelleme çalışmalarımız devam ediyor. Şubat sonuna kadar bütün bölge ve mahallelerimizi dolaşmış olacağız. Mahallelerde üye ziyaretlerimizi yapıyoruz. Bu 13 yıllık süreçte üye yaptığımız partiye gönül veren dostlarımızı ziyaret edip adreslerinde olup olmadıklarını, telefon numaralarının güncel olup olmadığını ve sıkıntılı olup olmadıklarını tespit etmek için çalışmalar yaptık. Bu sadece Bodrum’da değil bütün bölgelere yapılan bir çalışma. Büyük bir ihtimalle Şubat sonu gibi çalışmalarımızı tamamlayacağız. Aslında işin en önemli kısmı üyelerimizi gidip yerlerinde ziyaret etmek. Sadece seçim zamanından değil, seçimden sonrada üyelerimizi ziyaret edip bir merhaba deyip hatırlarını sormak istiyoruz. O yüzden bu çok özel bir çalışma ve bizde bu çalışmayı çok önemsiyoruz.

“Koltuğumda Oturmayı Sevmiyorum”…

YK-Enerji-14062024
YK-Enerji-14062024
previous arrow
next arrow

Saha çalışmalarına özellikle katıldığını belirten Demiralp sözlerini şöyle sürdürdü “bende arkadaşlarımla birlikte sahalardayım. Diğer başkanlar gibi koltuğumda oturmayı sevmiyorum. Tam tersi saha çalışmalarını çok önemsiyorum. Göreve geldiğim günden beride saha çalışmalarının hemen hemen hepsine katılıyorum. Çünkü üye güncellemeleri bizim partililerimizi tanımamız açısından çok önemli. Görevimizin başındayız, görevimizi layığı ile yapmaya çalışıyoruz. Sonuçta yapılan her şey Bodrum’la ilgili ve Bodrum yararına. Proje çalışmalarımızda tüm hızıyla devam ediyor. Durmak yok devam diyoruz”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.