Bodrum Gündem

KOCADON’DAN BİRLİK MESAJI

KOCADON’DAN BİRLİK MESAJI
29.02.2016
0
A+
A-

cf7d0b1d-5f59-43a9-9699-8bdb2dca4f1cBodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Gündoğanlı gençler tarafından düzenlenen gecede, birlik beraberlik mesajları verdi. 

Bodrum Gündem Haber 

6. kez düzenlenen Geleneksel Gündoğan Festivali, Gündoğan sahilindeki Cennet Park Hotel’de gerçekleşti. Bodrum Belediyesi’nin destekleriyle düzenlenen etkinliğe Başkan Mehmet Kocadon, eşi Hülya Kocadon ve meclis üyeleri ile Cennet Park Hotel işletmecisi Özgür Şahin başta olmak üzere yüzlerce vatandaş katıldı.

Gece boyunca özellikle gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Kocadon, talep üzerine de bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.  Cennet Park Hotel işletmecisi Özgür Şahin, Geleneksel Gündoğan Sucuk Şarap Festival’ine katılan herkese teşekkür etti.

purchase cheap Sildenafil buy Ventolin “Türkiye’nin en şanslı belediye başkanı benim” purchase Zithromax

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek,   “Şu manzarayı gördükten sonra; şu birlik beraberliği, şu coşkuyu, şu hoşgörüyü, şu sevgiyi gördükten sonra herhalde Türkiye’nin en şanslı belediye başkanı benim. Gönül ister ki, şu anda güzel ülkemin bütün her yerinde şu birlik, şu beraberlik, şu kardeşlik, şu hoşgörü, şu sevgi seli tadılsın. Bu akşam şu denize atacağınız bir taş, bir sevgi dalgası olsun. Önce Ege’yi sonra Akdeniz’i sonra Karadeniz’i sonra Van Gölü’nü kaplasın bu sevgi seli. Gerçekten sizlerle olmaktan, sizlerin belediye başkanı olmaktan gururlu ve mutluyum. Bu mutluluğu bana siz yaşattınız. Bu nedenle hepinize sonsuz teşekkür ediyorum. Gündoğan gençliğine, bu güzel birlik beraberliği, hoşgörüyü ve kardeşliği, bize bu güzel atmosferi yaşatan bu güzel kardeşlerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bizlerin çok büyük bir özelliği vardır: mücadele etmekten asla vazgeçmeyiz. Zor süreçlere tabi tutulduğumuz zamanlarda da bu mücadeleden asla vazgeçmedik. Birlik ve beraberlik için sevgi için her zaman olduğu gibi mücadelemizi hep sürdüreceğiz.” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.