Bodrum Gündem

“PARTİMDE İNANILMAZ BİR KADIN DAYANIŞMASI YAŞIYORUM”…

Propranolol best prices buy Cytotec IMG_4794Adalet ve Kalkınma Partisi Bodrum Kadın Kolları Teşkilatı tarafından 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ne özel olarak düzenlenen yemekte bir araya geldiler.

Çiçek Bozoğlu/Bodrum Gündem

Adalet ve Kalkınma Partisi Bodrum İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp ve Kadın Kolları Teşkilatı, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü vesilesi ile akşam yemeğinde bir araya geldiler.

order misoprostol online “Partimde İnanılmaz Bir Kadın Dayanışması Yaşıyorum”…

Yemeğe partinin ilçe başkanı Çiğdem Demiralp, kadın Kolları Başkanı Fatoş Eraslan, kadın kolları üyeleri ve ilçe yönetiminde görev yapan erkek üyelerin eşleri katıldı. Yemek öncesi kısa bir konuşma yapan Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp, “Bu özel günde bu özel yemeği hazırlayan Fatoş başkanıma öncelikle ben teşekkür ediyorum. Bu özel günde hep birlikteyiz. İnşallah bunun gibi daha nice günler birlikte yaşarız. Fatoş başkanımın benim Kadın Kolları başkanımın olmasından da ayrı bir gurur yaşıyorum. Bana destek olduğu için, benimle her yerde her zaman birlikte olduğu için ve inanılmaz bir kadın dayanışması yaşadığım için önce başkanıma sonra tüm kadın kollarına, kendi yönetimimdeki hanım arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. “ dedi.

Geceyi düzenleyen Bodrum AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fatoş Eraslan, kadın bir başkanla görev yapmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek şunları söyledi “Kadınlar dünyanın en değerli varlıklarıdır. Hayatın her alanında etkin biçimde yer alırken aynı zamanda ülkeye ve insanlığa faydalı nesiller yetiştirerek kutsal ve hayati bir sorumluluğu üstlenmiştir. Toplumun yükselen değeri kadınlar hayatın her aşamasında aktif rol oynarken, topumun en yüksek statülü mevkilerinde yerlerini alırken, diğer taraftan ezilmekte, hor görülmekte ve katledilmektedir. Kadınlar, çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmeleri için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, yüreklerindeki sınırsız sevgi ve sabırlarıyla dünyanın en kutsal varlıklarıdır. Dünyanın en yüce ve kutsal sorumluluğunu, tabiatında sevgi, merhamet ve şefkat duygularıyla yerine getiren, günahına girilen, günahı alınan, haksızlığa uğrayan, taciz ve tecavüz edilen, geleceği, hayalleri alınan, şiddet gören, emeği gasp edilen, ortak girilen günahlardan tek günahkar çıkıp suçlanan, ve erkeklerden çok daha güçlü olan tüm emekçi kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum” dedi.

Geceye katılan Kadın Kolları Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Perihan Öztaşkın’a doğum günü sürprizi yapıldı. Öztaşkın, 8 Mart’ta hem Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü hem de yeni yaşını, partili arkadaşlarıyla birlikte kutladı.

 

Yorumlar

  1. ramazan dedi ki:

    hepsi chpli çalışıyormuş gibi gözüküp çalışmayanlar partiden nemalananlar.