enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

BODRUMLU ÖĞRENCİ EGEMEN USLU’NUN PROJESİ EGE BİRİNCİSİ OLDU…

egemen-uslu-projesi-TÜBİTAK-ege-bölge-birincisi-oldu-(6)

İzmir Türk Kolejinde eğitimini sürdüren Bodrumlu genç Egemen Uslu ve okul arkadaşı Sabahat Selin Atıcı, TÜBİTAK’ın Proje Yarışmasında Ege Bölgesi birincisi oldu.

cheap Ventolin Premarin 0.625mg Order Clonidine Online Fatih Bozoğlu/Bodrum Gündem

Ortaöğretime devam etmekte olan öğrencileri temel ve sosyal bilim alanlarında çalışmalar yapmaya teşvik etmek, çalışmalarını yönlendirmek ve bilimsel gelişmelerine katkıda bulunmak amacıyla TÜBİTAK tarafından bu yıl 47.si gerçekleştirilen Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması’nda İTK’lı öğrenciler edebiyat, matematik ve sosyoloji alanlarında hazırladıkları projeler ile proje sergisine katılmaya hak kazandı.

egemen uslu projesi TÜBİTAK ege bölge birincisi oldu (1)Oldukça ilginç bir proje hazırlayan Egemen Uslu “Gündelik Yaşamda Karşılaşılan Sorunlara Metafizik Çözümler İzmir Susuz Dede Türbesi  Örneği” adlı projesi ile 1. seçildiklerini ifade ederek “Arkadaşım Selin ile birlikte Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması’nda birinciliği kazandık. Böylelikle Türkiye finallerine de katılmayı hak ettik. Projemizi hazırlarken bize destek veren danışman öğretmenimiz Selin Tunçer’e ve bana desteğini hiçbir zaman eksik etmeyen aileme teşekkür ediyorum.” dedi.

TÜBİTAK tarafından bu yıl 47.si gerçekleştirilen Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması’nda jüri değerlendirmesi sonucunda Bahattin Tatış Kampüsü Fen Lisesi öğrencilerinden Egemen Uslu ve Selin Atıcı, Felsefe Grubu öğretmeni Selin Tunçer’in danışmanlığında sosyoloji alanında hazırladıkları “Gündelik Yaşamda Karşılaşılan Sorunlara Metafizik Çözümler İzmir Susuz Dede Türbesi  Örneği” adlı proje ile 1. Seçildi.

Bu proje Türkiye finallerinde Ege Bölgesini temsil edecek.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.