Bodrum Gündem

GALATASARAY LİSESİ 69 MEZUNLARI BULUŞTU…

GALATASARAY LİSESİ 69 MEZUNLARI BULUŞTU…

galatasaray-lisesi-mezunları-bodrum-buluşma-2

Yaşamını Bodrum’da sürdüren Galatasaray Lisesi 1969 yılı mezunları her yıl olduğu gibi yine düzenledikleri yemekli toplantıda bir araya geldiler.

Fatih Bozoğlu/Bodrum Gündem

Bodrum’un seçkin mekanlarından birisi olan LVZZ otelin Havuzbaşında eşleri ile birlikte bir araya gelen Galataray Lisesi mezunları eski günleri yad ederken, Türkiye ve Bodrum gündemine dair sohbetler ettiler.

galatasaray-lisesi-mezunları-bodrum-buluşma-1Özellikle siyaset, bürokrasi ve iş dünyasına bir çok önemli isim kazandırmış Galatasaray Lisesi bu özelliğini hala sürdürmekte olduğunu vurgulayan Derya Fidan ve Erdal Ateş şunlar söyledi; “Zaten her Galatasaraylı okulu bitirdikten sonra dışarıda bir eğitime gider. Bu aldığı eğitim de genelde ekonomi, kültür ve politika konusundadır. Galatasaray her zaman öncü olmuştur. Eskiden Galatasaray’dan mezun olanlar üniversiteye bile gitmezdi, direkt olarak devlet hizmetine alınırdı. Şimdi aynı kaliteyi devam ettirmek için gençlerimiz çalışıyor. Hepsi çok başarılılar.”

Galatasaray lisesinden 69 yılında mezun olanlar her yıl Bodrum’da bir pilav günü yaptıklarını, bu pilav gününe de tüm mezunları davet ettiklerini kaydeden Erdal Ateş, bu sene daha dar kapsamlı bir yemek düzenlediklerini söyledi. Genelde etkinliklerini LVZZ otelde gerçekleştirdiklerini, burada çok rahat ettiklerini de sözlerine ekledi.

Yaklaşık 60 kişinin katıldığı 1969 yılı Galatasaray Lisesi mezunları yemekli toplantısı gece geç saatlere kadar devam etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.