enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

BAŞARINIZIN FARKINDAYIZ

bodto böğrenci bursu (3)T.C. Bodrum Ticaret Odası (BODTO) 2005 yılından bu yana Lise ve Üniversite öğrencilerine burs vermeye devam ediyor. Ayrıca huzur hakları da eğitim fonuna aktarılarak eğitime katkı veriliyor. 2006 yılından beri yapılan Başarılı Öğrenci Ödül törenlerinde ise İlçede ilk beşe giren öğrenciler ödüllendiriliyor.

Bodrum Gündem Haber

8 Eylül, Perşembe günü, BODTO tarafından, 2016 yılında LYS (Lisans Yerleştirme Sınavı) ve TEOG (Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş) sınavlarında Bodrum’da ilk beşe giren öğrenciler ödüllendirildi. “Başarılarınızın Farkındayız” sloganlı ödül törenine, Bodrum Belediyesi Başkan Yardımcısı İsmail Altındağ, Cumhuriyet Savcısı Ercan Türkol, BODTO Meclis Başkanı İlhan Ersan, BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Başkan Yardımcısı Mehmet Ayaz, Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Eyinç,  Meclis Üyeleri Murat Pahna, Zeyyat Aybey, Mehmet Kızılağaç, Şenel Tuncel, BODTO eski Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Kerim Cangır, BODTO Genel Sekreteri Prof. Dr. Fuat Önder, basın mensupları, okul müdürleri ve aileleri ile birlikte başarılı öğrenciler katıldı.

Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, açılış konuşmasında, öğrencilere hitap ederek, “Sizler çalışmaya devam edin, elbette ki başarılarınızın farkına varılacaktır. Bu bazen iyi bir konum olur bazen de iyi bir maaş; ancak sakın çalışmaktan vazgeçmeyin. Biz Bodrum Ticaret Odası olarak eğitimi hep önemsedik ve önemsemeye devam edeceğiz. Başarılarınızın farkında olacağız…” dedi.

Ödül töreninde, başarılı öğrenciler tek tek kürsüye davet edilerek, ödülleri Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Altındağ, Cumhuriyet Savcısı Ercan Türkol, BODTO Yöneticileri ve Okul Müdürleri tarafından takdim edildi.

“Eğer Bir Gün Benim Sözlerim Bilime Ters Düşerse Bilimi Seçin.”

BODTO Genel Sekreteri Prof. Dr. Fuat Önder, törende yaptığı konuşmada başarılı öğrencileri gönülden tebrik ettiğini dile getirdi ve Atatürk’ün “Eğer bir gün benim sözlerim bilime ters düşerse bilimi seçin.”  sözünü hatırlattı.

TEOG sınavında Bodrum’da ilk beşe giren öğrenciler, Karia Arslanparçası, Elif Naz Ervatan, Fatma Çakır, Kerem Cangır, Emre Baki Işıklı BODTO’nun “Başarılarınızın Farkındayız” ödüllerini aldılar.

LYS’de ise ilk beşe giren başarılı öğrenciler; Gökçen Burgu, Asiye Akdemir, Mustafa Can Kaya, Yeldanur Tatas, Suna Zeytun, Büşra Öztaşkın, Hicret Dolayna, İdil Zorbozan, Ekin Yavaş, Bakiye Haney, Barış Çetintürk, Yakup Gökalp Güngördü, Nazik Çam, Yaren Öksüz, Zeynep Daştan, Ata Servet Develioğlu, Serenay Kara, Osman Efe Kartal, Melike Acaröz, Yankı Ekin Denker, Ajlan Bulu da BODTO’nun “Başarılarınızın Farkındayız” ödüllerini aldılar.

Tören başarılı öğrencilerin Protokol konukları ve BODTO Meclis Üyeleri ile beraber toplu fotoğraf çektirmesinin ardından son buldu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.