enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Başkan Kocadon; SİZLER İLE GURUR DUYUYORUM…

bodrum_su_sporlari (1)

Bodrum Su Sporları Kulübü yöneticileri ve sporcuları, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti. Başkan Kocadon “Sporla yakından ilgilenen biri ve Bodrum Belediye Başkanı olarak kulüplerimizin başarısı beni gururlandırıyor.” dedi.

Bodrum Gündem Haber

Ziyarete; Bodrum Su Sporları Kulüp Başkanı Begüm Kandemir, Başkan Yardımcısı Burak Kandemir, Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda antrenör Fatih Pehlivanoğlu ile su topu sporcuları katıldı.

Fatih Pehlivanoğlu kulübün çalışmaları hakkında bilgiler vererek, “Kulübümüz, su topu dalında dört senedir faaliyet gösteriyor. Türkiye Su Topu Federasyonu liginde bu sene U19, U17, U15 ile U14 yaş gruplarında ve bayan kategorisinde birinci lige çıktık. Şu anda on sekiz yaşındaki Dilara Buralı kızımız, milli takımda Bodrum’u temsil ediyor. Bu sayıyı daha da artırmak için çalışmalarımızı gerçekleştiriyor, haftanın altı günü altmışa yakın sporcumuzla antrenman yapıyoruz. Bu sene elde ettiğimiz başarıları ve kupaları sizlere sunmak, bu mutluluğumuzu paylaşmak için ziyarette bulunduk. Çünkü siz, hem Bodrum Belediye Başkanı olarak hem de sportmen bir Bodrumlu olarak, spora en çok katkı veren, yardımda bulunan kişisiniz. Bu anlamda da size teşekkür ediyoruz.” dedi.

bodrum_su_sporlari (5)Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise bu mutluluğu ve başarıyı kendileriyle paylaştıkları için kulüp üyelerine teşekkür ederek: “Spor benim hayatımda çok büyük bir önem taşıyor. Bunu da her fırsatta dile getiriyorum. Sporla yakından ilgilenen biri ve Bodrum Belediye Başkanı olarak kulüplerimizin başarısı beni gururlandırıyor. Gerektiği zaman elimizden gelen destekleri spor kulüplerinden esirgemiyoruz. Bodrum Su Sporları Kulübü’ne Bodrum’un bayrağını başarıyla dalgalandırdıkları için teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.