enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

EFSANE BELEDİYE BAŞKANI BODRUM’A GELİYOR…

EFSANE BELEDİYE BAŞKANI BODRUM’A GELİYOR…

fatih mehmet maçoğlu TKP'li başkan 1

Örnek tarım uygulamaları ve sosyal belediyecilik alanında ezber bozan çalışmaları nedeni ile tüm Türkiye’de adından söz ettiren, Tunceli Ovacık Belediyesinin Efsane Başkanı Maçoğlu 24 Şubat Cuma günü Bodrum’a geliyor. Fatih Mehmet Maçoğlu Türkiye’nin TKP’li tek belediye başkanı…

Bodrum Gündem Haber

Efsane Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu Bodrum Alevi Bektaşi Kültür Derneği’nin davetlisi olarak gelecek ve Bodrumlu yurttaşlar buluşacak. Bodrum Alevi Bektaşi ve Kültür Derneği Başkanı Cem Yalçın konu ile ilgili şu bilgileri verdi; “Fatih Başkan, Dernek üyelerimizden Bülent Dizi kardeşimizin yakını aynı köylüsü. Fikir ondan çıktı. Fatih Maçoğlu yaptığı sosyal belediyecilik anlayışı ile Türkiye’nin çok yakından takip ettiği ve merak ettiği bir isim. Bizlerde örnek bir belediyecilik anlayışı ile örnek olan bu insanı yakından tanımak, canlarımız ile bir sohbet ortamı yaratabilmek için davet ettik. Fatih Başkan programının da uygun olması ile Bodrum’a gelecek ve iki gün misafirimiz olacak. Cuma akşamı saat 20:00’de dernek binamızda mütevazi bir söyleşi yapacağız…”

fatih mehmet maçoğlu TKP'li başkan 2TÜRKİYE’NİN İLK KOMÜNİST BAŞKANI…

Türkiye 30 Mart 2014’te düzenlenen yerel seçimler sonucunda, Tunceli Ovacık İlçesi’nde Türkiye Komünist Partisi (TKP) adayı Fatih Mehmet Maçoğlu oyların %36.1’ini alarak Türkiye’nin ilk komünist belediye başkanı seçilmişti.

YAPTIKLARINI HER GÖRÜŞTEN İNSAN TAKİP EDİYOR…

Türkiye Komünist Partili Belediye Başkanı Maçoğlu yaptığı çalışmalarla sürekli ülke gündeminde yer aldı. Ovacık Belediye Başkanı Fatih Mehmet Malkoç’un da, bir döneme damgasını vuran Fatsa Belediye Başkanı Fikri Sönmez ve Eskişehir’i modern bir şehir haline getiren Profesör Yılmaz Büyükerşen gibi tarihe geçeceği kaydediliyor. Ulaşımın ücretsiz, suyun Türkiye’nin en ucuzu olduğu Ovacık’ta Başkan Maçoğlu halkla birlikte tarlada çalışıyor, kütüphaneler kuruyor, öğrencilere burs sağlıyor. Sadece sosyalist kesimin değil, farklı görüşlerden bir çok belediyenin de yakından takip ettiği Maçoğlu, 24 Şubat Cuma Günü Bodrum Alevi Bektaşi Kültür Derneği’nde saat 20.00’de Bodrumlularla bir araya gelecek.

fatih mehmet maçoğlu TKP'li başkanSOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN İLGİNÇ DUYURULAR…

Tunceli Ovacık Belediyesinin Efsane Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu’nun Bodrum’a gelişini, sosyal medya üzerinden oldukça dikkat çeken cümleler ile duyuran, Bodrum’un renkli simalarından Hıdır Çam “Bu davet bizim. Küba’yı çok düşleriz de, Dersim ovacık hiç aklımıza gelmez. TKP’den Ovacık Belediye Başkanı Mehmet Fatih Maçoğlu 24 Şubat Cuma, Saat 20.00’de Bodrum Alevi Bektaşi Kültür Derneği ‘nde bizlerle” ifadelerini kullandı ve mesajına birde dörtlük ekledi;…
“Komünistim” dedim, yoluma taptım
Ne yolu kirlettim, ne yoldan saptım
Halkımı Hak bildim, kopmadım kökten
Her ne yaptım ise halkımla yaptım…

fatih maçoğlu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.