enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

BODRUM’DAN EVET ÇIKARTMAK İÇİN SOKAK SOKAK, EV EV, DÜKKAN DÜKKAN ÇALIŞIYORLAR…

Spread the love

ak-parti-saha-calıismasi-1

AK Parti Bodrum İlçe Teşkilatı, sokak sokak, ev ev, dükkan dükkan çalışmaya devam ediyor.

16 Nisan 2017 Pazar günü oylanacak olan ‘Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ referandum çalışmaları kapsamında, AK Parti Muğla ve Bodrum Teşkilat üyeleri yoğun çalışma temposuyla saha çalışmalarına devam ediyor.

AK Parti Bodrum Kadın ve Gençlik Kollarının yaptığı çalışmalara, AK Parti Muğla Kadın ve Gençlik Kolları üyeleri de destek verdi. Yarımada genelinde yapılan çalışmalarda vatandaşlara ‘Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’yle nelerin değişeceğiyle birlikte, ülke yönetimine yapacağı katkılar anlatılıyor.

ak-parti-saha-calıismasi-5TÜRKİYE VATANDAŞI OLMAK AYRICALIK OLACAK…

Yapılan çalışmalarda vatandaşların yerel hizmetler konusunda yaşadıkları sıkıntıları da dinleyen AK Partiler, önerilen çözümleri de not ettiler. Çalışmalarda karşılaştıkları sorunları ve çözüm önerilerini çok önemsediklerini ve bunları seçim sonrasında çözüm üretmek üzere not ettiklerini söyleyen AK Parti Bodrum Tanıtım ve Medya Başkanı Yener Çelik “Biz vatandaşın derdiyle dertlenen, her sıkıntısına çare üretmeye çalışan dev bir siyasi organizasyonuz. Referandum sonrasında sandıktan çıkacak olan ‘Evet’ sonucuyla hizmetlerimiz çığ gibi büyüyecek. Yeni Türkiye’nin Güçlü Türkiye’nin vatandaşı olmak dünyada ayrıcalık olacak.” dedi.

Çalışmalarda, yenilecek olan hükümet sistemini anlatan broşürler vatandaşlara dağıtıldı. Değişecek olan Anayasa Maddeleriyle ilgili bilgilendirmeler yapıldı.

Yorumlar
  1. murat türkoğlu dedi ki:

    Bodrumda evet öyle mi? Ne yapacaksınız turistlere de mi türban takacaksınız?