enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

OKUL BAHÇELERİNE FİDAN DİKİP, DANS ETTİLER …

engelliler okulu bahar şenliği (21)Yahşi Özel Eğitim Uygulama ve İş Uygulama Merkezinde “Bizler Özel, Çevremiz Güzel” projesi kapsamında  bahar şenliği gerçekleştirildi. Çeşitli dans gösterilerinin sergilendiği şenlikte okul bahçesine fidanlar dikildi.
Bodrum Gündem Haber 
Yahşi Özel Eğitim Uygulama ve İş Uygulama Okulu, Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve başta BESİAD ve TURMEPA’nın spornsor olduğu sivil toplum kuruluşları ile birlikte “Bizler Özel, Çevremiz Güzel” projesi kapsamında bir bahar şenliği düzenlendi. Yahşi Özel Eğitim Uygulama ve İş Uygulama Okulu bahçesinde düzenlenen organizasyonda öğrenciler palyaço  ve dans gösterileri ile mutlu saatler geçirdiler.
Yahşi Özel Eğitim Uygulama ve İş Uygulama Okulu öğrencileri ile Özel Bodrum Uğur Okulları öğrencilerinin yaklaşık bir buçuk aydır birlikte hazırlandıkları dans gösterileri büyük beğeni topladı.  Şenlikte okul bahçesine toplamda 9 adet portakal, mandalina, limon ve harnup fidanı dikildi.
Etkinlikler hakkında basın mensuplarına bilgiler veren Yahşi Özel Eğitim Uygulama ve İş Uygulama Okulu Müdürü Serkan Kale, şunları söyledi: “Bizler Özel, Çevremiz Güzel projesi kapsamında bugün çeşitli kuruluşlardan gönüllü arkadaşları buraya çağırdık. Projede okulumuzu güzelleştirmek adına çocuklarımızın sevgiyle büyütebileceği ağaçlar diktik, büyütsünler mutlu olsunlar diye. Bir nevi bir terapi oluyor bu yaptıklarımız.” Öğrencilerin hazırladıkları gösterilerden de bahseden Serkan Kale sözlerini şöyle tamamladı: “Öğrencilerimiz Özel Bodrum Uğur Okulları’ndaki öğrencilerle birlikte yaklaşık 2 aydır bugün sergiledikleri Latin dansını çalışıyorlar. Diğer gösterilerde bizim okulda çalıştığımız gösterilerdi. Bugün onları da misafirlerimize sergilemek istedik” dedi.
Öğrencilerin keyifli vakit geçirdiği şenliğe Bodrum Esnaf Sanayici ve İşadamları Derneği (BESİAD) Başkanı Emre Köroğlu, Deniz Temiz Derneği TURMEPA Bodrum yetkilileri Yaman Olgaç ile Ethem Güzelgün, Bodrum Uğur Okulları öğretmenleri, öğrenciler ve veliler katıldı.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.