enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

TRIO IMMERSIO KLASİK MÜZİK KONSERİ…

TRIO IMMERSIO KLASİK MÜZİK KONSERİ…

TRIO IMMERSIO BODTO

Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği’nde “Trio Immersio” grubu klasik müzik konseri verecek. Konser ücretsiz olup halka açık…

Bodrum Gündem Haber

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayelerinde, Avusturya Kültür Ofisi, T.C. Bodrum Ticaret Odası, Bodrum Belediyesi, Muğla İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Bodrum Su Altı Arkeoloji Müzesi işbirliğiyle Baki Bilgili’nin koordinasyonunda 6 Haziran 2017 Salı günü saat 21.15te Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği’nde “Trio Immersio” grubu tarafından klasik müzik konseri verilecek.

Vira Zhuk (keman), Anna Maria Niemiec (çello) ve Mariam Vardzelashvili‘den (piyano) oluşan Trio Im-mersio, Bodrum Kalesi’nde vereceği konserle konuklara bir müzik ziyafeti yaşatacak.
2013 yılında kurulan Trio Immersio, aynı yıl Fidelio Yarışması’ndaki başarısı ile dikkatleri üzerinde topladı. Jeunesse Austria ve Yehudi Menuhin Live Music Now gibi saygın kurumlarla çalışan üçlü, Viyana Konzerthaus, Musikverein’da da konserler vermiştir. Gürcistan, Polonya ve Ukrayna kökenli olan ve kendi ülkelerinin müzikal yansımalarını Viyana Oda Müziği geleneğiyle ustaca harmanlayan bu üç müzisyen, dinleyenleri Viyana’nın çok kültürlü müzik tarihinde bir yolculuğa çıkaracak.

TRIO IMMERSIO BODTO POSTER

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.